Dni Wolbromia 2019 – PODSUMOWANIE, GALERIA

Dni Wolbromia 2019 – PODSUMOWANIE, GALERIA

Za nami tegoroczne Dni Wolbromia. Ślemy ogromne podziękowania wszystkim, którzy współorganizowali, sponsorowali, występowali i cieszyli się naszym wspólnym świętem.

Poniżej najważniejsze informacje dotyczące imprezy:

ORGANIZATORZY:

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik
Rada Miejska w Wolbromiu
Dom Kultury w Wolbromiu

ATRAKCJE:

30 sierpnia

18.00 Olga Bończyk – inauguracja

31 sierpnia

15.00 Scena młodych:

  • Studio wokalno-instrumentalne Marta Gaweł, Anita Barczyk

Wystąpiły: Sara Serwatka, Roksana Samoiluk, Natalia Skoczeń, Maja Nawrot, Magdalena Robakowska, Milena Palusińska

  • Pianista Mateusz Pukas
  • Zumba, Klaudia Piotrowska
  • Mini recital Krystian Bielawski 
  • Recytacja Alicja Barczyk
  • Duet Amigabi Band Amelia Kita, Gabriela Pantak

16.30 Pietrollini Pietrucci

17.00 Gesek

18.00 Perfumes

19.00 Big Day

20.30 Poparzeni Kawą Trzy

1 września

15.00 Program dla dzieci (Studio Yapa z Krakowa)

16.30 13 Dzielnica

17.00 InoRos

18.00 Farben Lehre

19.00 Papa D

20.30 De Mono

22.00 Pokaz sztucznych ogni

IMPREZY TOWARZYSZĄCE:

30.08 Piątek

11:00 Zawody pływackie

31.08 Sobota

9:00 Turniej padla
10:00-14:00 Turniej Siatkówki Mężczyzn
16:00 Rodzinne strzelanie z łuku

01.09 Niedziela

7:00 Zawody wędkarskie nad zalewem wolbromskim o puchar Burmistrza
7:30 Turniej tenisa
9:30-13:30 Turniej Siatkówki Kobiet


SPONSORZY:

Interkrąż, Fabian Maria, Skoczeń Andrzej (Transport Sam.), Andrzej Maruszczak Splotoszczel, Mleczarnia Skała, Ciepał Waldemar, ES System K, firma Lako, Insuris, Chrabąszcz Wózki Widłowe, Kołodziejczyk Roman, TDI, Jacek Haberka – Piekarnia, Wostal, WOLMOT, F.R-B. Ryszard Straszak, Wolbromska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Interkonekt S.C., Bitner, Linter, Zinplast, Zakład Rachunkowości i Doradztwa NEST, SumiRiko, FTT Wolbrom, Akademia WSB, Bank Spółdzielczy w Wolbromiu, Eskórzane Paweł Knap, Metal Złom Ryszard Ślusarczyk, EWMET Ewa i Zbigniew Zaręba, Rogal Anna Meble i dodatki, Hotel Karczma Klimtówka, Hydrowit Andrzej Witos, PASTRANS, Wolbromski Zakład Wodociągów, Kanalizacji, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Basoń Mirosław, zakład usługowo-sprzętowy Skała, Com4you Mirosław Pandel, BEST, Stanisław Marchaj, Łukasz Marchaj, ANTRANS Anna Pacia, BOMIX s.c Bożena, Michał Micuła, Skalska Grażyna , sklep spoż. Przem., ARGOS , agencja ochrony, PHU BOS, Bożena Konieczna, Spec Bau Polska Sp. z o. o., BOLTECH, Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-mostowych „Myszków” Sp. z o.o., FAGUMIT, EPROM SERVICE, Artur Pasich

STOISKA: Urząd Miasta i Gminy w Wolbromiu, Ekodoradca, Komenda Powiatowa Policji w Krakowie, Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu, Środowiskowy Dom Samopomocy w Wolbromiu, Fiber, Oriflame, LGD, Artur Liwocha, Ignacy Kopeć, Credit Agricole, Akademia WSB Olkusz

GASTRONOMIA: Party Serwis

SCENA, NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE: Grupa AGM Kraków

PATRONAT MEDIALNY: Głos Miechowski, Przegląd Olkuski,Wieści Wolbromskie, Olkusz.Tv

KONFERANSJER: Piotr Kubiczek

OBSŁUGA IMPREZY: Wszyscy pracownicy Domu Kultury (większość można znaleźć tutaj), Pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Wolbrom, Druhowie OSP Wolbrom

KOORDYNACJA: Piotr Gamrot, Maria Grzywa

SCENARIUSZ: Maria Grzywa, Magdalena Świerczek-Gryboś

ZAPOWIEDZI I MONTAŻ: Sylwia Gawron, Magdalena Świerczek-Gryboś, Gabriela Kałwa

PLAKATY, BANERY: Gabriela Kałwa

ZDJĘCIA: Piotr Gamrot, Gabriela Kałwa, Magdalena Świerczek-Gryboś, Patrycja Tokaj, Arleta Chyrc

ORGANIZACJA IMPREZ SPORTOWYCH: Eliza Ciuła-Hat, Paweł Gołębiowski, Marek Haberka, Maciej Gamrat, Mariola Mazur

Turniej tenisa ziemnego, wyniki:
I Mateusz Zgudziak
II Adam Opalski
III Andrzej Barczyk

Turniej padla, wyniki:
I Andrzej Pajda, Marcin Ciempka
II Atrur Struzik, Przemysław Janik
III Marek Haberka, Stanisław Marchaj

Galeria zdjęć: