Zajęcia z DK Wolbrom – spotkania organizacyjne, szczegóły

Zajęcia z DK Wolbrom – spotkania organizacyjne, szczegóły

Przedstawiamy informacje dotyczące kół i sekcji DK Wolbrom.

 

ROBOTYKA

zajęcia polegające na budowaniu konstrukcji ze specjalistycznych zestawów klocków oraz pracy na komputerze (przygotowanie do zawodów przyszłości)

Prowadzący: Tomasz Glanowski

Pierwsze zajęcia: 28.09

Rozkład zajęć:

Sobota 9:00-10:30 9-12 lat

11:00-12:30 6-9 lat

 

YOU CAN DANCE

szkoła tańca z Krakowa, specjalizująca się w przygotowaniu tancerzy do występów telewizyjnych, teledyskowych (hip hop, modern jazz, videoclip, jazz funk)

Prowadzący: Andrzej Starowicz

Pierwsze zajęcia: 12.09

Rozkład zajęć:

Czwartek 16:00-17:00 5-7 lat

17:00-18:00 8-12 lat

18:00-19:00 12+

 

SHINE DANCE STUDIO

szkoła tańca nowoczesnego z sukcesami na mistrzostwach krajowych

Prowadząca: Olga Ziopaja

Spotkanie organizacyjne:

11.09

18:30 4-6 lat

19:30 6+

Pierwsze zajęcia 17.09

Rozkład zajęć: do wglądu uczestników

 

SHINE LADIES

zajęcia taneczno-relaksacyjno-wzmacniające dla Pań w każdym wieku

Prowadząca: Olga Ziopaja

Pierwsze zajęcia: 16.09

Rozkład zajęć:

Poniedziałek, Środa, 20:00

 

ACRO STUDIO

szkoła akrobatyki, w tym powietrznej

Prowadzący: Łukasz Trafiałek, Kajetan Maciuszczak

Spotkanie organizacyjne: informacje zostaną rozesłane smsowo

Pierwsze zajęcia 14.09

Rozkład zajęć: do wglądu uczestników

 

FITNESS

wzmacnianie ciała, rzeźbienie sylwetki

Prowadząca: Ewa Kubik

Pierwsze zajęcia: 03.10

Rozkład zajęć:

Czwartek 19:00

 

MALOWANIE NA SZKLE

nauka technik tradycyjnego rzemiosła, jakim jest malowanie na szkle; malunki świeckie, sakralne i wiele innych

Prowadząca: Gabriela Kałwa

Pierwsze zajęcia: 18.09

Rozkład zajęć:

Środa 16:00

 

CERAMIKA

nauka rzemiosła wywodzącego się z tradycji, naczynia, figury świeckie, sakralne

Prowadząca: Katarzyna Leszczyńska-Kaszuba

Pierwsze zajęcia: 16.09

Rozkład zajęć:

Poniedziałek 16:00

 

KLUB MŁODEGO KINOMANA

poszerzanie wiedzy z zakresu filmu i kina

Prowadzące: Sylwia Gawron, Karolina Misztal

Pierwsze zajęcia: październik

 

PORADNIA LITERACKA

szlifowanie warsztatu pisarskiego, niuanse wydawnicze, przygotowanie do wydawania, udziału w konkursach, naborach

Prowadząca: Magdalena Świerczek-Gryboś

Rozkład zajęć: spotkania indywidualne do umówienia w każdej chwili

 

KOŁO SZACHOWE

szeroki rozwój z zakresu gry w szachy, udział w zawodach i turniejach

Prowadząca: Agnieszka Kundzierewicz

Spotkanie organizacyjne: 20.09 17:00

 

ZAJĘCIA PLASTYCZNE

szeroki rozwój w zakresie sztuk plastycznych; grupa starsza – pracownia malarsko-rysunkowa

Prowadząca: Gabriela Kałwa

Pierwsze zajęcia: 21.09

Rozkład zajęć:

Sobota 9:00 9-15 lat

11:15 5-8 lat

 

KLUB MAŁEGO ODKRYWCY

przybliża dzieciom w zabawny i porywający sposób zawiłości świata nauki i przyrody

Prowadzące: Milena Jałowiec, Eliza Ciuła-Hat

Spotkanie organizacyjne: 21.09 10:00

Pierwsze zajęcia: 28.09

Rozkład zajęć:

Sobota 10:10 4-6 lat

12:30 7-9 lat

 

ZAJĘCIA TEATRALNE

rozwój kultury i sztuki scenicznej, przygotowywanie i udział w przedstawieniach, wyjazdy na konkursy

Prowadząca: Małgorzata Bujak

Pierwsze zajęcia: 01.10 16:00

 

ZAJĘCIA WOKALNE

indywidualne lekcje śpiewu

SAKSOFON

indywidualne lekcje gry na saksofonie

RYTMIKA

grupowe zajęcia dla dzieci 3-6 lat, doskonale przygotowujące do zajęć tanecznych

Prowadząca: Anita Barczyk

Pierwsze zajęcia: do ustalenia z prowadzącą

 

ZAJĘCIA WOKALNE

indywidualne lekcje śpiewu

PIANINO

indywidualne lekcje gry na pianinie

Prowadząca: Marta Gaweł

Pierwsze zajęcia: do ustalenia z prowadzącą

 

GITARA

indywidualne lekcje gry na gitarze

Prowadzący: Bartłomiej Chyla, Mariusz Sławkowski

Pierwsze zajęcia: do ustalenia z prowadzącymi

 

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU

zrzesza osoby, które nie są już czynne zawodowo, ale wciąż aktywne, twórcze i ciekawe świata

Prowadząca: Grażyna Grudzień

Pierwsze zajęcia: pierwszy tydzień października

 

ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „WOLBROMIACY”

doskonale znany, liczący sobie już 40 lat Zespół szkolący w tradycyjnym tańcu i śpiewie, z sukcesami międzynarodowymi

Prowadząca: Agnieszka Gołembiowska-Karoń

Rozkład zajęć:

Sobota 9:00-15:00

 

AEROBIK, JOGA

elementy aerobiku, jogi, ćwiczeń oddechowych, rozciąganie

Prowadząca: Bożena Baranowska

Pierwsze zajęcia: 02.10 8:30

Rozkład zajęć: 

Środa 8:30

Galeria zdjęć: