Fotorelacja z "Lato w DK Wolbrom" w miesiącu lipcu. - Dom Kultury w Wolbromiu

Fotorelacja z „Lato w DK Wolbrom” w miesiącu lipcu.

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | czwartek, 2 sierpnia 2018
Fotorelacja z „Lato w DK Wolbrom” w miesiącu lipcu.

Lipiec już za nami. W DK wiele się działo, prócz zajęć dla dzieciaków i młodzieży, mieliśmy również propozycje dla starszych. Odbywały się m.in.: zajęcia muzyczne, szachowe, gry i zabawy dla najmłodszych, zajęcia plastyczne, zajęcia w Klubie Małego Odkrywcy. Dzieciaki mały okazję uczestniczyć w zabawach z tańcem oraz w warsztatach z akrobatyki AKRO STUDIO DK WOLBROM.   Tworzyliśmy własne slajmy oraz piekliśmy babeczki i naleśniki w czasie warsztatów kulinarnych. Bawiliśmy się w gry wielkoformatowe oraz graliśmy w gry komputerowe na ekranie kina. Dla starszych odbywały się zajęcia z Yogi, a seanse Kina pod chmurką jak zwykle przyciągały wielu kinomanów. Do końca lata jeszcze sporo czasu, a w sierpniu kolejna dawka zajęć, eventów, zabaw w DK WOLBROM. Zapraszamy :)