Aktualnosci
Powrót

Klub Młodego Kinomana rusza od kwietnia

Serdecznie zapraszamy młodzież w wieku od 14 lat do udziału i aktywnego uczestnictwa w organizowanych spotkaniach w ramach Klubu Młodego Kinomana, które odbywać się będą już od kwietnia b.r. przy Domu Kultury w Wolbromiu. Wystarczy zapisać się do dnia 21.03.2019r.

Aby dołączyć, nie jest wymagana szeroka znajomość kina i jego historii. Liczy się natomiast entuzjazm, chęć poszerzenia wiedzy i udziału we wspólnej dyskusji. Działalność klubu przede wszystkim ma na celu rozbudzić w młodym widzu zainteresowanie magicznym światem filmu oraz umożliwić oddanie głosu na forum rówieśników, stworzyć warunki rozwoju i wspierać edukację filmową.  

Tematyka spotkań w dużej mierze będzie ustalana wspólnie – tak, aby młodzi uczestnicy mogli sami nakreślić tematykę dyskusji, a przygotowanie do kolejnych zajęć i udział nie stresował, a sprawiał frajdę.

Zgłoszeń należy dokonywać osobiście w Domu Kultury w Wolbromiu, lub pod numerem telefonu 32 644 13 41 do dnia 21.03.2019r. Opłata za wpisowe ważne rok kalendarzowy: 15 zł. W ramach uczestnictwa oferujemy ciekawe tematyczne spotkania, możliwość uczestniczenia na różnych etapach tworzenia repertuaru kinowego, możliwość “podglądania” pracy osób pracujących w Kinie “Radość” oraz poznania kina “od kuchni”. Każdy uczestnik otrzyma kartę kinomana i możliwość korzystania z atrakcyjnych promocji
i zniżek, a ponadto pod koniec roku kalendarzowego otrzymacie od nas zaświadczenia-dyplomy za aktywną działalność.


Masz pytania?
Kontakt

Dom Kultury w Wolbromiu,
ul. Leśna 2
32-340 Wolbrom

tel.: 32 644 13 41

tel. kom.: 606 721 082

fax: 32 647 24 00

email: info@dk.wolbrom.pl

Masz pytania?
Kontakt