Aktualnosci

Małopolski Konkurs na Babkę Wielkanocną (GALERIA)

W dniu trzynastym kwietnia 2019 roku w naszym Domu Kultury rozstrzygnęliśmy odbywający się cyklicznie Małopolski Konkurs na Babkę Wielkanocną. W jury gościliśmy Pana Ministra Infrastruktury, Andrzeja Adamczyka. Przepięknej prezentacji świątecznych wypieków i wielkanocnych palm towarzyszyła wystawa baranków – prac dzieci zgłoszonych na kolejny z naszych konkursów. Nie pozwalamy Wam się nudzić!

Domowa, ciepła atmosfera, dużo śmiechu i radości – tego wszystkiego mogliśmy zaznać dzięki staraniom organizatorów i zawsze wspaniale przygotowanych Pań z Kół Gospodyń Wiejskich ze Strzegowej, z Kalisia, Wierzchowiska, Gołaczew, Łobzowa, Chrząstowic i Zarzecza. Nagrodzone zostały wszystkie Koła! Uczestniczkom i uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy do oglądania naszej galerii.

Masz pytania?

Dom Kultury w Wolbromiu,