Nasz zespół
Powrót

Piotr Gamrot
Dyrektor Domu Kultury

Wieczni marzyciele potrafią nadawać nowy kształt rzeczywistości, co najlepiej widać na przykładzie pracowników DK Wolbrom.
Każdego ranka budzimy się z nowymi marzeniami i przychodzimy do pracy, aby spełniać marzenia swoje i Wasze :)
Chyba nikt inny na świecie bardziej nie wierzy w to, że MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ - a to, co robimy jest tego najlepszym przykładem :)
Pamiętajcie, jeżeli się w coś bardzo wierzy, to MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ! :)

Zespół

Dział Księgowo – Administracyjny
kontakt w sprawach faktur, umów, korespondencji, administracji

Anna Pasich
Główny księgowy

Telefon:
32 644 13 41 w. 21

E-mail:
apasich@dk.wolbrom.pl

Ewa Neter
Administracja, kadry, płatności

Telefon:
32 644 13 41 w. 22

E-mail:
eneter@dk.wolbrom.pl

Joanna Knap
Dotacje, płatności

Telefon:
32 644 13 41 w. 22

E-mail:
jknap@dk.wolbrom.pl

Dział Organizacji Imprez
kontakt w sprawach bieżących DK, imprez, rezerwacji i sprzedaży biletów, wynajmu sal

Maria Grzywa
Kierownik Działu Organizacji Imprez

Telefon:
32 644 13 41 w. 23

E-mail:
mgrzywa@dk.wolbrom.pl

Karolina Misztal
Kino "Radość"

Telefon:
32 644 13 41 w. 24

E-mail:
kmisztal@dk.wolbrom.pl

Eliza Ciuła-Hat
Zespół Basenów Wolbrom

Telefon:
32 644 13 41 w. 33

E-mail:
echat@dk.wolbrom.pl

Milena Jałowiec
Imprezy, bilety

Telefon:
32 644 13 41 w. 25

E-mail:
mjalowiec@dk.wolbrom.pl

Gabriela Kałwa
Reklama, grafika

Telefon:
32 644 13 41 w. 27

E-mail:
gkalwa@dk.wolbrom.pl

Marta Gaweł
Instruktor muzyk

Telefon:
32 644 13 41 w. 26

E-mail:
mgawel@dk.wolbrom.pl

Dział techniczny
kontakt w sprawach technicznych dotyczących budynku, kina, imprez

Stanisław Milejski
Kierownik Działu Technicznego

Telefon:
32 644 13 41 w. 29

E-mail:
smilejski@dk.wolbrom.pl

Tomasz Kołodziej
Technika, akustyka, oświetlenie

Telefon:
32 644 13 41 w. 30

E-mail:
tkolodziej@dk.wolbrom.pl

Masz pytania?
Kontakt

Dom Kultury w Wolbromiu,
ul. Leśna 2
32-340 Wolbrom

tel.: 32 644 13 41

tel. kom.: 606 721 082

fax: 32 647 24 00

email: info@dk.wolbrom.pl

Masz pytania?
Kontakt