Przegląd Dorobku Artystycznego Kółek i Sekcji DK - Dom Kultury w Wolbromiu

Przegląd Dorobku Artystycznego Kółek i Sekcji DK

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | niedziela, 17 czerwca 2018
Przegląd Dorobku Artystycznego Kółek i Sekcji DK

Dzisiejszego popołudnia (tj. 17 czerwca, niedziela) w Domu Kultury odbył się Przegląd Działalności Artystycznej Sekcji i Kółek Zainteresowań DK. Swój dorobek zaprezentowały następujące sekcje:

• Sekcja teatralna ze swoim spektaklem „Smerfy- w poszukiwaniu wiosny”
  • Sekcja instrumentalna- Kajetan Urbańczyk – pianino- utwór „He’s a pirate”.
  • Sekcja wokalna – Karolina Kozłowska w utworach „Mięta” oraz „When we were young” oraz Sara Serwatka w utworze „Szyby”
  • Zespół Pieśni i Tańca Wolbromiacy, z programem: Kujawiak, Herr Mannelig, W grocie Króla Gór, Driady, Canta Cucu-n Bucovina, Tańce Śląskie.
  • Acro Studio- pokaz akrobatyczny.
  • Sekcja Plastyczna- wystawa prac na Sali Lustrzanej.

Oprócz tego, oczywiście przybliżyliśmy zasługi oraz sukcesy pozostałych grup: Formacji Tanecznej SHINE DANCE STUDIO, Chóru Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Nowe Horyzonty”, Sekcji Szachowej, Klubu Małego Odkrywcy.

Pan Burmistrz Adam Zielnik przekazał List Gratulacyjny dla wszystkich członków, Instruktorów i Opiekunów Kół i Sekcji DK, który został uroczyście odczytany przez Panią Agnieszkę Gołembiowską- Karoń. Nie zabrakło też dodającego otuchy i energii do dalszej pracy przemówienia Pana Dyrektora DK Piotra Gamrota, który jak zwykle dziękował za zaufanie wszystkim rodzicom, zapisującym swoje dzieci właśnie do Sekcji DK.

Nie tylko dzieci lecz również dorośli znajdą swoje miejsce w DK. Zachęcamy do udziału w zajęciach Shine Ladies, Fitness, Aerobiku czy Jogi. Natomiast seniorów zapraszamy do Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Tym sposobem podsumowaliśmy działalność wszystkich Kółek, Sekcji i Formacji, jest to motywacja do kolejnego roku ciężkiej pracy naszych instruktorów i oczywiście dzieci, które do nich uczęszczają.

Zapraszamy więc wszystkich do Domu Kultury w Wolbromiu!