Święto najmłodszych w DK Wolbrom - Dom Kultury w Wolbromiu

Święto najmłodszych w DK Wolbrom

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | poniedziałek, 4 czerwca 2018
Święto najmłodszych w DK Wolbrom

Już za nami weekend obfitujący w atrakcje przygotowane dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka!

Sobotni Dzień Dziecka w Domu Kultury niewątpliwie dostarczył wiele radości zarówno nam – organizatorom jak i dzieciom, dla których ten dzień był specjalnie dedykowany. Dziękujemy wszystkim przybyłym, małym i dużym oraz sponsorom, bez których nie moglibyśmy pozwolić sobie na tak wiele wspaniałym atrakcji dla dzieciaków.
Na zakończenie tego pełnego radości dnia wystąpili mali aktorzy ze spektaklem Koła Teatralnego DK Wolbrom „Smerfy w poszukiwaniu wiosny” pod kierownictwem Pani Agnieszki Maj-Koryczan.

W niedzielny poranek odbył się Turniej Szachowy. Turniej rozgrywany był systemem szwajcarskim – 7 rund po 15 min dla każdego zawodnika.
W szachowym pojedynku wzięło udział 20 dzieci w wieku od 5 do 15 lat, a rozgrywki były prowadzone w dwóch kategoriach wiekowych.
Bez względu na wynik, nasi mali podopieczni byli w świetnych humorach – w szachach bowiem zwycięzcą jest zawsze ten, kto czerpie radość z gry.Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

W niedzielne popołudnie natomiast na scenie Domu Kultury odbył się koncert Majki Jeżowskiej. Wszystko to w ramach obchodów Dnia Dziecka, którego fundatorem był Burmistrz Miasta i Gminy Adam Zielnik oraz Rada Miejska w Wolbromiu. My jako Dom Kultury zajęliśmy się organizacją całego eventu.

Poniżej fotorelacja, zapraszamy do oglądania!