Wydarzenia
Powrót

Nazwa:
Seks dla opornych.

To gorzki, ale zabawny tekst. Małżeństwo z trzydziestoletnim stażem – architekt i jego żona – całe życie zajmująca się domem i dziećmi, przeciętni inteligenci, którzy nigdy nie pozwolili sobie na żadne szaleństwo, wiodący dotąd raczej banalne, pracowite ale spokojne życie, zapragnęli jakoś ożywić swój związek, obudzić dawne emocje. Postanawiają więc uciec z domu i spędzić weekend w najmodniejszym hotelu. Co prawda zabierają ze sobą praktyczny poradnik Seks dla opornych, ale nim do niego sięgną, by osiągnąć pożądaną gotowość, muszą dokonać głębokiego obrachunku. Będzie burzliwie i dramatycznie: wzajemne pretensje i urazy zaprowadzą ich niemal do ostatecznego zerwania, poradnikowe recepty dostarczą zdecydowanie groteskowych przeżyć, narażając na zawstydzenie raczej niż powrót wielkich namiętności. Ale też to doświadczenie pozwoli im docenić wartość codziennej, może szarej ale nieodzownej bliskości i przywiązania, zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Ich własnej miłości po prostu. A to może się okazać ważniejsze niż podniecający może, ale krótkotrwały błysk ekscytacji.

więcej...
Data:
26.10.2018
piątek
Godzina:
19:00

Nazwa:
Kabaret Paranienormalni

Serdecznie zapraszamy na kabaret PARANIENORMALNI oraz gość niespodzianka! Już 20 października 2018r w DK Wolbrom o godzinie 17:30, lub 20:00. Bilety w cenie 70zł. Na pewno znacie ten Kabaret – Paranienormalni obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury i przyrodę. Relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w ich żartach. Natomiast konsekwentnie nie uprawiają satyry politycznej oraz nie dotykają tematów religii. Uznanie publiczności zdobyli postacią̨ szalonej i zwariowanej Mariolki, będącej parodią współczesnych nastolatek.

więcej...
Data:
08.11.2018
czwartek
Godzina:
19:00

Nazwa:
Koncert zespołu KOMBI

Zapraszamy na koncert zespołu KOMBI -11 listopada 2018 godz.18:00, sala widowiskowa DK Wolbrom. Wstęp wolny.[W ramach projektu : „Wolbrom dla Niepodległej”]

więcej...
Data:
11.11.2018
niedziela
Godzina:
18:00

Nazwa:
„Pomoc domowa”

Nadia, niezastąpiona pomoc domowa, rozpoczyna pracę u małżeństwa Olgi i Norberta. Szybko się jednak okazuje, że w jej zakres obowiązków nie wchodzi tylko sprzątanie i opieka nad domem, bo małżeństwo pilnie potrzebuje urozmaicenia od codziennej rutyny… Co robią? To, co kusi wszystkich w takich sytuacjach – każde z nich potajemnie rozpoczyna namiętny romans. Misją Nadii jest utrzymać w sekrecie ich gorące przygody – misją o tyle trudną do wykonania, że wszystko dzieje się w mieszkaniu spokojnego i zgodnego na pozór małżeństwa. Ale nic nie jest niemożliwe dla zaprawionej w bojach pomocy domowej! Za sprzymierzeńców ma swoją niezwykłą błyskotliwość, cięty dowcip  i… pełny barek u swoich pracodawców. Czy jej się uda?

Spektakl zrealizowany w ramach projektu Scena Inicjatyw Aktorskich

Reżyseria: Wojciech Leśniak

Tłumaczenie: Bartosz Wierzbięta

Obsada: Ryszarda Bielicka – Celińska, Beata Deutschman, Małgorzata Saniak, Aleksander Blitek, Przemysław Kania

więcej...
Data:
23.11.2018
piątek
Godzina:
19:00

Nazwa:
Dyskoteka Andrzejkowa

Zapraszamy na Dyskotekę Andrzejkową do Domu Kultury w Wolbromiu. Już 24 listopada czeka nas fantastyczna zabawa, którą poprowadzi Dj Mirosław „Pero” Per z Radia Katowice. Zabawa potrwa od 21:00 do 3:00.

więcej...
Data:
24.11.2018
sobota
Godzina:
21:00

Masz pytania?
Kontakt

Dom Kultury w Wolbromiu,
ul. Leśna 2
32-340 Wolbrom

tel.: 32 644 13 41

tel. kom.: 606 721 082

fax: 32 647 24 00

email: info@dk.wolbrom.pl

Masz pytania?
Kontakt