Recital Olgi Bończyk

Zapraszamy na recital Olgi Bończyk podczas inauguracji Dni Wolbromia 2019.

Pierwszym solowym albumem artystki była płyta „Piosenki z klasą”. Dużym sukcesem okazała się płyta Olgi Bończyk z piosenkami Kaliny Jędrusik, pt. „Listy z daleka” nagrana z Polską Orkiestrą Radiową (listopad 2011) oraz świąteczna piosenka, pt. „Swingująca zima” (grudzień 2012). W 2013 roku artystka wydała kolejny, tym razem autorski album „Piąta Rano”, którego producentem muzycznym był Krzysztof Herdzin. Utwór z nowego krążka, zatytułowany „Nie zatrzymuj się” (sł. Olga Bończyk, muz. Witold Cisło) brał udział w konkursie „Super Premiery” 50. KFPP w Opolu. W 2014 roku artystka rozpoczęła współpracę z Włodzimierzem Korczem, Alicją Majewska i Zbyszkiem Wodeckim. Wspólne świąteczne koncerty zaowocowały nowym niezwykle ujmującym albumem pt „Oni kolędują”.

Artystka obecnie występuje w wielu spektaklach wystawianych na deskach teatralnych (m.in. „Pozory mylą”, „Za rok o tej samej porze”, „Zdobyć Utrzymać Porzucić”, „Rozstania i Powroty”, „Pomalu, a jeszcze raz!” i „Cudowna Terapia”). W przygotowaniu są kolejne spektakle z udziałem artystki.

Od wielu lat w towarzystwie najlepszych polskich muzyków jazzowych koncertuje z recitalami, które cieszą się wielkim uznaniem słuchaczy.

Zapraszamy:

Wydarzenie w dniu:30.08.2019