Spektakl ” Kochankowie nie z tej ziemi”

Komedia fantastyczna będąca zarazem fantastyczną komedią. Niby opowieść zwyczajna, a jednak zupełnie niezwyczajna; niby o miłości codziennej, a jednak niż Śmierć i Opatrzność silniejszej. Na skutek pewnego nieporozumienia ze świętym Piotrem – bo i zaświaty maczają palce w intrydze – kameralny dom pod Londynem zamieszkują dwie pary zakochanych ludzi. Piszących powieści kryminalne mężczyzn, Jacka i Simona, wspierają ich wierne i oddane żony: Susie i Mary. Wychodząca poza standardowe ramy czułość, z jaką małżeństwem Mary i Simona opiekują się Susie i Jack, potwierdza, że „miłość nie zna granic ni kordonów”. Wydumana przez autorkę sztuka opowiada o zupełnie niewydumanym codziennym życiu i uczuciach wspólnych nam wszystkim.

TEATR BAGATELA – Pam Valentine Kochankowie nie z tej ziemi (Spirit Level). REŻYSERIA: Piotr Urbaniak TŁUMACZ: Elżbieta Woźniak, SCENOGRAFIA: Joanna Schoen, MUZYKA: Bolesław Rawski, OPRACOWANIE MUZYCZNE: Mateusz Kobiałka, ŚWIATŁA: Marek Oleniacz, ASYSTENT REŻYSERA: Przemysław Redkowski, INSPICJENT/SUFLER: Sylwia Domin, OBSADA: JACK CAMERON: Dariusz Starczewski, SUSIE CAMERON: Magdalena Walach, MARK WEBSTER: Przemysław Redkowski/Sebastian Oberc, SIMON WILLIS: Adam Szarek, MARY WILLIS: Karolina Chapko, MARTA BRADSHAW: Ewa Mitoń, ANIOŁ STRÓŻ: Marek Bogucki

Zapraszamy:

Wydarzenie w dniu:06.12.2019