Pierwsze Kino Pod Chmurką - 12 lipca! - Dom Kultury w Wolbromiu

Pierwsze Kino Pod Chmurką – 12 lipca!

Dodał(a): Sylwia Gawron | piątek, 5 lipca 2019
Pierwsze Kino Pod Chmurką – 12 lipca!

Drodzy Kinomani! Wakacje się rozpoczęły, ruszamy więc z Kinem Pod Chmurką! Pierwszy seans już 12 lipca!

Na ekrany kin niedługo trafi „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!”. Jest to druga część jednej z najlepszych francuskich komedii ostatnich lat. W związku z tym postanowiliśmy przypomnieć bohaterów i to… jak wszystko się zaczęło :)

Pierwsze Kino Pod Chmurką z filmem „Za jakie grzechy, dobry Boże!” – 12 lipca o godz. 21:00!

Pamiętacie tę historię?

Największy francuski przebój ostatnich lat: 12 milionów widzów nad Sekwaną i kolejne miliony w reszcie Europy! A sale kinowe pękały w szwach i zanosiły się śmiechem. O co chodzi? O cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców – żeby dobrze wyszły za mąż.

Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma swoje obyczaje, wierzenia, religię. Jak nie zwariować, próbując wszystkich pogodzić ze sobą? Czy to wszystko może skończyć się na ślubnym kobiercu, czy raczej wywoła totalną wojnę domową?

Przebojowa komedia, która jest remedium na nasze uprzedzenia i napięcia współczesnego świata – nie próbuje go zmienić, ale rozbroić śmiechem.

Zwiastun filmu do obejrzenia tutaj.

„Za jakie grzechy, dobry Boże!” – 12 lipca, w piątek, o godzinie 21:00.
Zapraszamy!