Seans niespodzianka – ostatni weekend czerwca w Kinie Radość – sprawdźcie, co na Was czeka :)

Seans niespodzianka – ostatni weekend czerwca w Kinie Radość – sprawdźcie, co na Was czeka :)

Na pewno zauważyliście, że w czerwcowym repertuarze pojawił się jeden nie do końca wyjaśniony seans… niespodzianka. :)

Jeżeli Was to zaintrygowało, spieszymy z wyjaśnieniem!

Niedawno informowaliśmy Was o pozyskaniu pieniędzy na kolejny remont Sali Widowiskowej. Czas szybko biegnie – od 1. lipca Sala Widowiskowa będzie zamknięta, żebyście – jeszcze przed końcem wakacji – zobaczyli ją w nowej odsłonie:)

Z tego względu w ostatni weekend czerwca przygotowaliśmy dla Was  coś wyjątkowego! Seanse niespodzianki!

Chcecie wiedzieć coś więcej? W tych dniach ukryliśmy dla Was dwa różne tytuły. Nie chcemy jednak zdradzać wszystkiego… przynajmniej nie od razu :)

Potrzebne jeszcze jakieś informacje?

Jeden z „niespodziankowych” filmów zagramy dla Was w piątek, 28.06, o godzinie 20:00. Natomiast tytuł filmu poznacie dokładnie tydzień wcześniej – w najbliższy piątek, 21.06, o godzinie 20:00.

Pod tym linkiem będzie również umieszczony zwiastun do filmu:)

Drugi będziecie mogli zobaczyć w sobotę, 29.06, o godzinie 18:00 i w niedzielę, 30.06, o 20:00. W tym przypadku zachęcamy Was jednak do zabawy w detektywów :) będziemy podrzucać wskazówki, które może nakierują Was na tytuł. Albo po prostu przyjdzie do kina i przekonajcie się na seansie!

Na dobry początek informujemy, że oba te filmy nie miały jeszcze premiery w Polsce! Zagramy więc coś całkowicie świeżego :)

Gotowi do rozpoczęcia zabawy? Więc startujemy! Czekajcie na więcej informacji, pytajcie i kombinujcie :) Seans niespodzianka w ostatni weekend czerwca na Sali Widowiskowej!

 

Galeria zdjęć: