Klienci indywidualni
Powrót

1Urodziny w kinie „Radość”

Jak dużym przeżyciem dla najmłodszych jest organizacja własnego przyjęcia urodzinowego, wiedzą wszyscy rodzice. Można je zorganizować na wiele standardowych sposobów, ale można też zaskoczyć pociechę i jej gości zapraszając na URODZINY W KINIE.

To tu będą mogli przenieść się do najpiękniejszego świata wyobraźni – świata filmu, gdzie spotkają swoich ulubionych filmowych bohaterów!
Za dogodną cenę solenizant i jego goście będą bawić się na wybranym filmie z darmowym popcornem. Natomiast przed lub po seansie mogą szaleć w jednej z sal Domu Kultury, przy specjalnie dobranej przez nas muzyce oraz słodkim poczęstunku i bezalkoholowym szampanie. Pierwszą godzinę imprezy, w ramach prezentu, wliczamy w cenę przyjęcia.
Dodatkową atrakcją na urodzinowym party może być zabawa z naszym animatorem, który przygotuje dla dzieci mnóstwo atrakcji, zabaw i konkursów, rozkręcając każdą imprezę.

Urodziny w kinie są nowym, atrakcyjnym sposobem na uczczenie tak ważnego dnia w życiu każdego milusińskiego. Dzieciaki z pewnością będą zachwycone!

 

Więcej informacji:
ceny i rezerwacja pod nr tel
tel. 32 644 13 41 w. 23, 24, 25.

 

Masz pytania?
Kontakt

Dom Kultury w Wolbromiu,
ul. Leśna 2
32-340 Wolbrom

tel.: 32 644 13 41

email: info@dk.wolbrom.pl

Masz pytania?
Kontakt