Ostatnie Kino pod Chmurką w wielkim stylu!

Ostatnie Kino pod Chmurką w wielkim stylu!

23 sierpnia o godz. 21.00 zapraszamy naszych widzów na ostatni w tym roku seans plenerowy w ramach „Kina pod Chmurką”. Zaprezentujemy obsypany wieloma nagrodami musical „La La Land”.

Głośne dzieło Damiena Chazzelle’a z 2016 roku zdobyło 6 Oscarów i 7 Złotych Globów oraz wiele innych prestiżowych nagród. Film zyskał uznanie wśród krytyków oraz uwielbienie ze strony widzów, stając się już obrazem kultowym.

Odtwarzający główne role – Emma Stone i Ryan Gosling są obecnie jednymi z najbardziej rozchwytywanych aktorów młodego pokolenia.

Nagrana do „La La Land” ścieżka dźwiękowa stała się zestawieniem hitowych utworów, cieszących się popularnością niezależnie od filmu.

 

Akcja „La La Land” dzieje się w Los Angeles i opowiada o uczuciu dwojga młodych marzycieli – Mii (Emma Stone) i Sebastiana (Ryan Gosling). Tłem dla rozgrywającej się historii miłosnej są przestrzenie hollywoodzkich wytwórni filmowych oraz kameralne jazzowe kluby. Mia jest bowiem początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na swoją szansę w fabryce snów, pracuje jako kelnerka. Sebastian natomiast to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać autorskie płyty, dorabia graniem popu na imprezach dla bogaczy. Tą dwójkę młodych pasjonatów połączy wspólne marzenie, by robić to co kochają.

„La La Land” jest musicalem odwołującym się do ikonicznych dzieł tego gatunku, nostalgiczną podróżą do czasów klasycznego Hollywoodu i kameralną historią miłosną jednocześnie. Zapiera dech przepiękną warstwą wizualną i zachwyca stroną muzyczną.

Na seans tego wspaniałego widowiska filmowego zapraszamy Państwa wraz z firmą TOMEX – właścicielem sklepu internetowego tomex-ogrody.pl.

Galeria zdjęć: