Prezydent RP dokonuje symbolicznego otwarcia Sali Kameralnej w Kinie Radość! - Dom Kultury w Wolbromiu

Prezydent RP dokonuje symbolicznego otwarcia Sali Kameralnej w Kinie Radość!

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | sobota, 28 stycznia 2017
Prezydent RP dokonuje symbolicznego otwarcia Sali Kameralnej w Kinie Radość!

27 stycznia 2017 roku to data, która zapisała się w historii Domu Kultury w Wolbromiu w sposób szczególny, nie tylko za sprawą otwarcia drugiej sali kinowej, ale także z powodu wizyty wyjątkowego gościa, który swoją obecnością uświetnił to wydarzenie. Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda dokonał symbolicznego otwarcia Sali Kameralnej, a także spotkał się z pracownikami Domu Kultury. Spotkanie przebiegało w serdecznej  oraz niezwykle miłej atmosferze. Pan Prezydent wypowiedział wiele ciepłych słów pod naszym adresem oraz przyznał, że nowo otwarta sala zrobiła na nim ogromne wrażenie. Szacowny gość wspominał także swoje poprzednie prywatne wizyty w Domu Kultury w Wolbromiu oraz dodał, że u nas zawsze czuje się jak w domu!

Panu Prezydentowi serdecznie dziękujemy za przybycie i zaszczycenie nas swoją obecnością.
Jesteśmy dumni, że pierwszym widzem w naszej nowej sali kinowej była najważniejsza osoba w państwie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!