Babski wieczór w stylu FIT - Dom Kultury w Wolbromiu

Babski wieczór w stylu FIT

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | piątek, 18 października 2019
Babski wieczór w stylu FIT

Wczoraj, w czwartkowy wieczór, gościliśmy Panie na kolejnym już babskim wieczorze, tym razem w stylu FIT. Zdrowe i pięknie podane przekąski przygotowała Gospoda pod Lasem, pyszne domowe ciasto upiekło Koło Gospodyń Wiejskich z Zarzecza, a napoje i wino ufundowały firmy: DTS Michał Ściański oraz sklep monopolowy „Źródełko” państwa Koniecznych.

Na sali lustrzanej, gdzie Panie miło spędzały czas przed seansem kinowym, gościliśmy następujących wystawców: Oregano Sklep zielarsko-ekologiczny, Oriflame Pani Beaty Knap, PINK HOOK (ręcznie robione torebki, plecaki, koszyki, macrama), Hey Details (dodatki modowe), Arkadiusz Kucharski – dobry dietetyk, Fitness Klub Balans, Planeta Piękna (Centrum Medycyny Estetycznej), SPLATANE (ręcznie robione torebki, gadżety domowe, biżuteria, łapacze snów).

Przed seansem polskiej komedii „(Nie)znajomi” zaprosiliśmy naszych gości do sali kinowej, gdzie Panie zabawiły się w grę Happy Seats, obejrzały występ zumby w wykonaniu niesamowitych członkiń Klubu Fitness pod kierownictwem Klaudii Piotrowskiej, a następnie zostawiliśmy je z fantastycznym filmem. „(Nie)znajomi” to nasza rodzima wersja włoskiego hitu kinowego „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”.

Serdecznie dziękujemy za doskonałą frekwencję i dobrą zabawę!

Konferansjerka: Patrycja Tokaj
Przygotowanie i obsługa imprezy: Karolina Misztal, Patrycja Tokaj, Milena Jałowiec, Grażyna Grudzień, Sylwia Gawron, Magdalena Świerczek-Gryboś
Zdjęcia: Magdalena Świerczek-Gryboś
Wideo: Karolina Misztal