CHŁOPCY Z PLACU BRONI – KONCERT ONLINE 27 czerwca godz.19:00

Dodał(a): Gabriela Kałwa | sobota, 27 czerwca 2020
CHŁOPCY Z PLACU BRONI – KONCERT ONLINE 27 czerwca godz.19:00

Zapraszamy na kolejny koncert online w ramach projektu „Kultura w sieci”. Tym razem legendarny zespół „Chłopcy z placu broni”. Wydarzenie będzie transmitowane na naszym kanale YouTube. Już 27 czerwca widzimy się przed ekranami!  link do koncertu –  https://youtu.be/yDmOGlmm4_w

Chłopcy z placu broni to polski zespół rockowy założony w marcu 1987 roku. Od początku istnienia zespołu jego liderem był Bogdan Łyszkiewicz. Debiutowali w 1990 albumem studyjnym pt. O! Ela, promowany tytułowym singlem, który stał się ogólnopolskim przebojem. W 1991 wydali drugi album studyjny pt. Krzyż. W kolejnych latach wydali jeszcze trzy albumy: Kocham cię (1993), Uśmiechnij się! (1996) i Polska (2000).  Zespół został reaktywowany 23 czerwca 2015 roku.

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach projektu „Kultura w sieci”