Dbamy o Wasze bezpieczeństwo na najwyższym poziomie! - Dom Kultury w Wolbromiu

Dbamy o Wasze bezpieczeństwo na najwyższym poziomie!

Dodał(a): Sylwia Gawron | piątek, 5 czerwca 2020
Dbamy o Wasze bezpieczeństwo na najwyższym poziomie!

Drodzy Widzowie, w związku z ponownym otwarciem Kina Radość, wdrożyliśmy wszystkie procedury wytyczone dla kin przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Główny Inspektorat Sanitarny.

Wprowadzamy obowiązek zasłaniania nosa i ust oraz dezynfekowania rąk przy wejściu i wyjściu z kina, wyznaczamy miejsca przy kasie i w sali kinowej w bezpiecznej odległości między sobą, sprzątamy i dezynfekujemy wszystkie powierzchnie w budynku DK ze wzmożoną częstotliwością, wietrzymy salę kinową zgodnie z zaleceniami, a nasi pracownicy zachowują wszelkie środki bezpieczeństwa i ochrony osobistej.

Abyście czuli się naprawdę komfortowo i bezpiecznie, idziemy jeszcze o krok dalej niż inne kina! Zakupiliśmy do sali kinowej rekomendowane przez specjalistów sprzęty do dezynfekcji o najwyższej jakości i skuteczności.

Nasza sala kinowa będzie odkażana kompleksowym systemem dezynfekcji  za pomocą suchej mgły, który jest wykorzystywany m.in. w szpitalach i karetkach pogotowia. Specjalistyczny dezynfekator wytwarza tzw. suchą mgłę, która wypełnia pomieszczenie i odkaża w nim wszystkie powierzchnie, łącznie ze ścianami, podłogami i sufitem. Wykorzystywaną w nim substancją aktywną jest nadtlenek wodoru, który eliminuje pełne spektrum patogenów. Po zetknięciu z wydzieloną parą, likwidacji ulegają groźne bakterie, wirusy oraz grzyby.

Dodatkowo w przerwach miedzy seansami w sali kinowej uruchomione będą dwa najnowszej generacji przemysłowe oczyszczacze powietrza. Urządzenia o nazwie Safe Air zapewnią całkowitą wymianę powietrza w sali po każdej projekcji. Ich skuteczność gwarantują filtry HEPA H14, stosowane w obiektach o najbardziej restrykcyjnych wymogach w zakresie jakości powietrza. Oczyszczacze Safe Air zapewnią eliminację z otoczenia wszystkich niebezpiecznych mikroorganizmów – wirusów, bakterii, alergenów i roztoczy oraz zarodników pleśni i grzybów.

Zastosowanie obu rodzajów tych specjalistycznych urządzeń pozwoli na kompleksową dezynfekcję sali kinowej, a wśród naszych widzów poprawi poczucie bezpieczeństwa i komfortu podczas seansu.

Przy wejściu na salę lustrzaną umieszczona została lampa CARE FLOW LIGHT. To przepływowa lampa bakteriobójcza emitująca promieniowanie UV-C. Oprawa została zaprojektowana w taki sposób, aby szkodliwe promieniowanie UV-C nie wydostawało się na zewnątrz urządzenia.
Promieniowanie UV-C o długości 253,7 nanometrów pozwala na rezygnację ze stosowania środków chemicznych, skutecznie oczyszcza otoczenie, w tym powierzchnie, powietrzę i wodę. Promieniowanie UV-C ma silne właściwości biobójcze, nieodwracalnie dezaktywuje bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby oraz wszelkie inne drobnoustroje.

Przy kasie kinowej znajdziecie urządzenie do dezynfekcji rąk, ufundowane przez firmę ES System K, której serdecznie dziękujemy. O wszystkich sponsorach naszych urządzeń jeszcze będziemy pisać.

Zobacz także

Głosujemy na film – kino plenerowe 27.07.

Głosujemy na film – kino plenerowe 27.07.

17 lipca 2024

Zobacz więcej
REPERTUAR LIPIEC

REPERTUAR LIPIEC

26 czerwca 2024

Zobacz więcej
„André Rieu. Potęga miłości”- Retransmisja nowego letniego koncertu z Maastricht

„André Rieu. Potęga miłości”- Retransmisja nowego letniego koncertu z Maastricht

26 czerwca 2024

Zobacz więcej
EURO 2024 – transmisja wybranych meczy na dużym ekranie kinowym

EURO 2024 – transmisja wybranych meczy na dużym ekranie kinowym

8 czerwca 2024

Zobacz więcej
Spotkanie z filmową Basią

Spotkanie z filmową Basią

5 czerwca 2024

Zobacz więcej