Dom Kultury w Wolbromiu przyjazny promowaniu kultury w sieci. Projekt "Kultura w sieci" – koncerty online, zapraszamy! - Dom Kultury w Wolbromiu

Dom Kultury w Wolbromiu przyjazny promowaniu kultury w sieci. Projekt „Kultura w sieci” – koncerty online, zapraszamy!

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | wtorek, 11 sierpnia 2020

W maju tego roku Dom Kultury w Wolbromiu otrzymał dofinansowanie ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach projektu „Kultura w sieci” na siedem koncertów; sześć z nich odbyło się na scenie Domu Kultury w Wolbromiu z transmisją na żywo. Wszystkie koncerty miały miejsce bez udziału publiczności. Każdy może obejrzeć je poprzez kanał YouTube https://www.youtube.com/domkulturywwolbromiu. Nagrania koncertów są dla Państwa cały czas dostępne: zapraszamy do oglądania i słuchania!  Wyświetlono je już ponad 15 tysięcy razy!

W ramach projektu na naszej scenie wystąpili artyści (klikając w nazwę zespołu, przejdą Państwo do nagrania z koncertu):

1 czerwca Ciocia Tunia – koncert dla dzieci

14 czerwca Janusz Radek

21 czerwca KOMBI

27 czerwca Chłopcy z Placu Broni

5 lipca Ania Wyszkoni

11 lipca Happysad

9 sierpnia Sztywny Pal Azji

Galeria zdjęć

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w projekt i realizację koncertów, a także naszym widzom. Staraliśmy się, by w tym trudnym czasie nie zabrakło Państwu muzyki na żywo.

projekt graficzny: Gabriela Kałwa