Dzień Dziecka 28.05.2023 - Dom Kultury w Wolbromiu

Dzień Dziecka 28.05.2023

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | niedziela, 28 maja 2023
Dzień Dziecka 28.05.2023

Dziękujemy wszystkim za obecność na tegorocznym festynie z okazji Dnia Dziecka, którego organizatorami byli DOM KULTURY W WOLBROMIU ORAZ STOWARZYSZENIE MOTOCYKLIŚCI WOLBROMSCY, którym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i włożone serce w organizację tego wyjątkowego dnia – swoją obecnością sprawiliście ogromną radość wszystkim dzieciom.

Organizując dzisiejsze spotkanie, chcieliśmy uczcić ważne dla dzieci święto, jakim jest właśnie – Dzień Dziecka, w którym to dniu szczególnie dbamy o to, aby dzieci czuły się ważne i szczęśliwe. Ważnym aspektem jest dla nas, aby w tym roku wszystkie dzieci mogły świętować razem z nami, a było to możliwe, dzięki uprzejmości i wsparciu naszych sponsorów: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Skale, Meble Rogal, FABIAN Producent Koszul Męskich, Lewiatan P.H.U KORAL – Wolbrom, Firma Splotoszczel, Fiber, Bomiks, Hasip IMPORT-EXPORT Waldemar Ciepał oraz Delikatesy Centrum Wolbrom.

W programie nie zabrakło:
– występów dzieci i młodzieży z sekcji wokalno-instrumentalej: Roksany Samoiluk, Magdaleny Robakowskej, Maji Nawrot, Amelii Sikory, Natalii Skoczeń,
– występu półfinalistki 6 edycji The Voice Kids Marysi Majewskiej
– występów tanecznych sekcji baletowej oraz jazzu
– zabaw i gier z animatorami
– dmuchańców z firmy Wikolandia oraz od Pana Piotra Pieprzyka
– stanowiska pokazowego wozu policyjnego z Powiatowej Komendy Policji w Olkuszu oraz Komisariatu Policji w Wolbromiu
– pokazu wozu strażackiego OSP Wierzchowisko, która również zapoznała dzieci z tematem udzielania pierwszej pomocy,
– gry i zabawy z sieci szkół językowych Helen Doron English,
– zumby dla dzieci, którą poprowadziła Klaudia Piotrkowska,
– stoiska zabaw „Mistrzowie zabawy” – Przedszkole Niepubliczne Integracyjne
– stoisk z lodami, watą cukrową i popcornem
– pysznych duszaków i przejazdów motocyklami, o które zadbało Stowarzyszenie Motycykliści Wolbromscy
– balonów, słodyczy, gadżetów i upominków
– naszego niezawodnego Smoka Wolbrusia

Dziękujemy wszystkim przybyłym, naszym wspaniałym współorganizatorom oraz sponsorom, bez których nie moglibyśmy pozwolić sobie na tak wiele wspaniałych atrakcji dla dzieci. Radości i zabawy nie było końca!

Dziękujemy za wspólne świętowanie Dnia Dziecka!

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również będziemy wspólnie świętować najważniejsze święto wszystkich dzieci, nie tylko tych małych, ale też tych większych. Bo każdy ma w sobie cząstkę dziecka, która przysparza nam wiele radości i uśmiechu.

Poniżej pełna fotorelacja z wydarzenia.