Głosowanie na renowację naszego samolotu, czyli konkurs Witaj, Piękna Polsko! - Dom Kultury w Wolbromiu

Głosowanie na renowację naszego samolotu, czyli konkurs Witaj, Piękna Polsko!

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | środa, 24 lipca 2019
Głosowanie na renowację naszego samolotu, czyli konkurs Witaj, Piękna Polsko!

Każdy obywatel Gminy Wolbrom doskonale zna samolot pod naszym DK. Mig 17 ma już swoje lata, ale nadal pozostaje jedną z ulubionych atrakcji mieszkańców. Wokół niego powstało i wciąż powstaje mnóstwo ciekawych obiektów – tężnia, bulwary dla młodzieży, ogród z ziołami… Samolotowi też coś się należy! Z pomocą przychodzi akcja CIF – Witaj, Piękna Polsko!

Wchodźcie codziennie tutaj: https://www.witajpieknapolsko.pl i oddawajcie głosy na kultowy obiekt naszego miasta!

Jak oddać głos? Wystarczą trzy kliki – w link, następnie odnajdujecie nasz samolot na liście, klikacie na jego zdjęcie, a potem na pole „głosuj” :)