Inauguracja roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz chóru "Nowe Horyzonty" - Dom Kultury w Wolbromiu

Inauguracja roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz chóru „Nowe Horyzonty”

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | wtorek, 8 października 2019

Dziś mieliśmy wielką przyjemność i zaszczyt rozpocząć rok akademicki Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz chóru „Nowe Horyzonty”, działającego przy UTW.

Mogliśmy podziwiać występ chóru prowadzonego przez Neonilę Piekarz. Członkinie i członkowie chóru zaprezentowali przepiękne aranżacje znanych i podniosłych utworów, takich jak hymn Polski czy Hallelujah Leonarda Cohena.

Do uczestników przemówił również dyrektor Piotr Gamrot oraz sekretarz Waldemar Kolanko. Spotkanie prowadziły Grażyna Grudzień i Patrycja Tokaj.

Serdecznie zapraszamy do zapisów!

Przygotowanie: Grażyna Grudzień, Patrycja Tokaj
Zdjęcia, nagrania: Magdalena Świerczek-Gryboś