Informacja - Dom Kultury w Wolbromiu

Informacja

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | piątek, 5 sierpnia 2022
Informacja
Uprzejmie pragniemy wyprostować kilka spraw, które ostatnio zostały poruszone – niestety nieprawdziwie skomentowane. Szanowni Państwo – o organizacji Dni Miasta decydują zawsze władze Miasta – nie podległe mu instytucje. Niemniej – o czym pisał już nawet Przegląd Olkuski – Dni Wolbromia 2022 nie odbędą się – nie z obawy o zielony teren Domu Kultury, który powstał właśnie po to, aby umożliwiać uczestnictwo w kulturze w możliwie jak najwyższych standardach, lecz „ze względu na sytuację geopolityczną czyli wojnę na Ukrainie(…).”.
Widząc, jednak jak Państwo tęsknią za Dniami Wolbromia uchylimy przed Państwem rąbka tajemnicy i zdradzimy Państwu, że Gmina Wolbrom szykuje dla Państwa niespodziankę – ale o formie i miejscu poinformuje zapewne już wkrótce sam organizator tj. Gmina Wolbrom.
Niemniej najlepszym dowodem, na to, iż Dom Kultury niezmiennie wywiązuje się ze swojej kulturalnej działalności również na terenie zielonym – są organizowane kina plenerowe pod chmurką, zajęcia wakacyjne dla dzieci, które również odbywają się na terenach zielonych Domu Kultury, lipcowy koncert plenerowy TRIBBS, czy wreszcie planowany na początek września koncert GROMEE wraz z imprezą towarzyszącą – Turniejem Prezenterów Dyskotek na którym pojawią się czołowi DJ-e polscy, którzy występują również poza granicami naszego kraju. Więcej informacji już wkrótce.

Zobacz także

Lato poza domem w DK Wolbrom

Lato poza domem w DK Wolbrom

16 sierpnia 2022

Zobacz więcej
Nabór na zajęcia na rok 2022/23

Nabór na zajęcia na rok 2022/23

16 sierpnia 2022

Zobacz więcej
Straż pożarna w DK Wolbrom

Straż pożarna w DK Wolbrom

14 sierpnia 2022

Zobacz więcej
Zapowiedź GROMEE

Zapowiedź GROMEE

5 sierpnia 2022

Zobacz więcej
Nowy sprzęt komputerowy dla Domu Kultury! – współpraca z Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju

Nowy sprzęt komputerowy dla Domu Kultury! – współpraca z Fundacją Wspierania Zrównoważonego...

30 lipca 2022

Zobacz więcej