Informacje dotyczące funkcjonowania Domu Kultury w trakcie pandemii

Dodał(a): Magdalena Świerczek-Gryboś | piątek, 13 marca 2020
Informacje dotyczące funkcjonowania Domu Kultury w trakcie pandemii

Szanowni Państwo,

przypominamy, że do 11 kwietnia Dom Kultury jest nieczynny. Nieczynne jest również Kino Radość. Nie mogą Państwo wejść do budynku. Możecie do nas dzwonić w godzinach 8-18 od wtorku do soboty (jesteśmy również w poniedziałek, dzień gospodarczy przeznaczony na remonty i modernizację), a także kontaktować się poprzez media społecznościowe. Przekazujemy Wam informacje na bieżąco. Pamiętajcie, że ustalenia w każdej chwili mogą ulec zmianie. Postaramy się jednak jak najszybciej dawać Wam o wszystkim znać.

Tel. 32 644 13 41.

PRZENIESIONE TERMINY WYDARZEŃ

Koncert Andrzeja Piasecznego – 17 września 2020

Koncert Red Box – data jeszcze nie ustalona

Kabaret pod Wyrwigroszem – 24 maja 2020

Przegląd Kapel Weselnych – data jeszcze nie ustalona

ZAJĘCIA/SEKCJE/KOŁA

Do 11 kwietnia nie odbywają się żadne zajęcia w naszym Domu Kultury. Nie wiemy, jak sytuacja będzie przedstawiała się po tym terminie.

BILETY

Jeżeli kupili Państwo bilet przez stronę ekobilet.pl, jesteśmy w stanie anulować ten zakup poprzez system. Pieniądze wrócą na Państwa konto w przeciągu kilku dni roboczych. Wystarczy do nas zadzwonić.

Jeżeli kupili Państwo bilet w naszym DK, muszą Państwo poczekać na ponowne otwarcie placówki, by dokonać zwrotu.

UWAGA! Za kilka dni pojawi się atrakcyjna możliwość wymiany nabytego biletu lub nabycia kodów umożliwiających wstęp na wybrane, przyszłe wydarzenia. Prosimy o chwilę cierpliwości.  Dzięki systemowi ekobilet.pl wznowimy pełną dystrybucję biletów, umożliwimy ich wymianę, zakup kodów i inne udogodnienia :)

OPŁATY

Jeżeli chcą Państwo dokonać zaległych opłat, prosimy zrobić to poprzez przelew bankowy/internetowy. Numer konta znajdą Państwo w zakładce Kontakt.

KONKURS PLASTYCZNY

Zachęcamy dzieci do wykonania pocztówki wielkanocnej na nasz konkurs. Rozstrzygnięcie konkursu zostanie przesunięte, a gdy tylko będziemy mogli przyjąć prace, poinformujemy o tym na stronie.

Prosimy wypoczywać i dbać o siebie.