Konkurs Magiczna mysz – przygoda z "Mysią Wieżą" - Dom Kultury w Wolbromiu

Konkurs Magiczna mysz – przygoda z „Mysią Wieżą”

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | piątek, 20 września 2019
Konkurs Magiczna mysz – przygoda z „Mysią Wieżą”
  1. Konkurs zorganizowany przez Dom Kultury w Wolbromiu w porozumieniu z Wydawnictwem Galeria Książki oraz autorkami książki dla dzieci i młodzieży „Mysia Wieża”.
  2. W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież w wieku 7-14 lat.
  3. Każdy uczestnik może wziąć udział w jednej lub obu kategoriach konkursowych.
    Kategorie:
    1. praca plastyczna
    2. praca literacka
    W kategorii praca plastyczna uczestnik może wykonać magiczną mysz – tak jak sobie ją wyobraża, dowolną techniką w formie płaskiej np.: praca rysunkowa, malarska, wyklejanka, kolaż itp. (format pracy – A4 lub A3.)
    Jedna osoba może zgłosić jedną pracę plastyczną.
    W kategorii praca literacka uczestnik może opowiedzieć o magicznej myszy – tak jak sobie ją wyobraża – na maksymalnie dwóch stronach A4. Może to być opowiadanie, wiersz, scena, kartka z pamiętnika itd. Jedna osoba może zgłosić jedną pracę literacką.
  1. Prace zostaną ocenione w poniższych kategoriach wiekowych:
    1. 7 – 9 lat
    2. 10 – 12 lat
    3. 13 – 14 lat
  1. Prace przyjmujemy od 20 września do 20 października.
  2. Prace literackie przyjmujemy na kilka sposobów, prosimy wybrać najdogodniejszą dla siebie: pocztą mailową na adres konkurs@dk.wolbrom.pl lub bezpośrednio w Domu Kultury w Wolbromiu, ul. Leśna 2, 32-340 Wolbrom. Prace można również przysłać pocztą.
    Do pracy należy załączyć dane uczestnika: imię i nazwisko, wiek, telefon, zgoda rodzica na udział. Wzór zgody można pobrać z zakładki „Regulaminy, do pobrania”.
    Jeżeli uczestnik wybrał drogę mailową: prosimy w tytule maila napisać: Magiczna mysz – praca na konkurs.
    Jeżeli uczestnik wybrał drogę pocztową: prosimy na kopercie dopisać: Magiczna mysz – praca na konkurs.
  1. Prace plastyczne prosimy o dostarczenie drogą pocztową lub bezpośrednio do Domu Kultury w Wolbromiu, ul. Leśna 2 Wolbrom.
  2. Nagrody rzeczowe zapewnia Wydawnictwo Galeria Książki oraz Dom Kultury w Wolbromiu. Rozdanie nagród odbędzie się podczas spotkania autorskiego z Agnieszką Fulińską i Aleksandrą Klęczar 24 października 2019 roku w Domu Kultury w Wolbromiu o godzinie 13.30. Spotkanie będzie miało charakter edukacyjny. Zapraszamy zarówno indywidualnie, jak i w ramach zajęć szkolnych. Autorki to naukowczynie, historyczki i podróżniczki.
    Nagrodzone prace zostaną wystawione w Domu Kultury, a także wrzucone na stronę dk.wolbrom.pl, na profil na Facebooku i Instagramie.
  1. Administratorem danych jest Dom Kultury w Wolbromiu. Dane gromadzone są wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu i realizacji nagród. Każdy uczestnik ma możliwość wglądu, żądania zmiany i usunięcia swoich danych.