Konkurs na szopkę bożonarodzeniową (WYNIKI)

Dodał(a): Magdalena Świerczek-Gryboś | niedziela, 22 grudnia 2019
Konkurs na szopkę bożonarodzeniową (WYNIKI)

Na nasz bożonarodzeniowy konkurs przysłaliście niemal sto prac z wielu gminnych szkół i przedszkoli. Serdecznie dziękujemy za tak liczny udział i przepiękne szopki. 21 grudnia, podczas naszego koncertu Magiczny czas z kolędą, zachwycał się nimi również minister Andrzej Adamczyk. Nadal możecie je oglądać na sali lustrzanej.

Każdy uczestnik naszego konkursu został nagrodzony. Szopki okazały się tak ciekawe, pomysłowe i dopracowane, że nikogo nie pozostawiliśmy bez wyróżnienia. Rozdanie nagród odbyło się 21 grudnia o 15:00.

Jeżeli ktoś nie odebrał wtedy dyplomu i nagrody, zapraszamy do części biurowej naszego DK.

Poniżej galeria z rozdania nagród.

 

Protokół wyników konkursu „Szopka Bożonarodzeniowa”

organizowana przez Dom Kultury w Wolbromiu

Kategoria: Przedszkole

1 miejsce:

Katarzyna Kamionka – Przedszkole Publiczne w Zarzeczu, op. Mariola Skóra

Oliwia Nocoń – Przedszkole Publiczne nr 1 w Wolbromiu

2 miejsce:

Maja Lekston – Przedszkole Publiczne nr 2, op. Dorota Kamionka

Zofia Bałazy – Przedszkole Państwowe nr 2, op. Jolanta Cieślik

3 miejsce:

Gabriel Ciempka – Przedszkole Publiczne nr 2 w Wolbromiu, op. Dorota Kamionka

Wyróżnienia:

Natalia Dziedzic – Oddział Przedszkolny Wierzchowisko, op. Małgorzata Dela

Natalia Buława – Przedszkole nr 1 w Wolbromiu

Rita Ciempka – Przedszkole Publiczne nr 2 w Wolbromiu, op. Aleksandra Kazibut

Emilia Jaromin – Przedszkole Publiczne nr 2 w Wolbromiu, op. Dorota Kamionka

Julian Ruszkowski – Przedszkole Publiczne nr 2 w Wolbromiu, op. Aleksandra Kazibut

Kacper Rolka – Przedszkole Publiczne nr 2 w Wolbromiu, op. Jolanta Adamus

Malwina Myca – Przedszkole Publiczne nr 2 w Wolbromiu, op. Dorota Kamionka

Amelia Półtorak – Oddział Przedszkolny Wierzchowisko, op. Bożena Grojec

Sylwia Bielak – Oddział Przedszkolny Wierzchowisko, op. Małgorzata Dela

Marcel Płoszaj – Oddział Przedszkolny Wierzchowisko, op. Małgorzata Dela

Mateusz Rolka – Przedszkole Publiczne nr 2 w Wolbromiu, op. Dorota Kamionka

Szymon Kocot – Przedszkole Publiczne nr 2 w Wolbromiu, op. Bożena Galicka

Julia Zyś – Oddział Przedszkolny Wierzchowisko Jakub Strzałka – Szkoła Podstawowa w Chełmie

Maksymilian Micuła – Przedszkole Publiczne nr 2 w Wolbromiu, op. Dorota Kamionka

Nadia Banyś – Przedszkole Publiczne nr 2 w Wolbromiu, op. Dorota Kamionka

Adam Jagusiak – Oddział Przedszkolny Wierzchowisko, op. Małgorzata Dela

Amelia Wiatrowska – Przedszkolna Publiczne nr 2 w Wolbromiu, op. Dorota Kamionka

Zuzanna Ciępka – Oddział Przedszkolny Wierzchowisko, op. Małgorzata Dela

Julek Kasian – Przedszkole Publiczne nr 2 w Wolbromiu, op. Jolanta Cieślik

Jakub Bieda – Przedszkole Publiczne nr 2 w Wolbromiu, op. Dorota Kamionka

Nadia Duch – Oddział Przedszkolny Wierzchowisko, op. Małgorzata Dela

Adam Gądor – Przedszkole Publiczne nr 2 w Wolbromiu, op. Dorota Kamionka

Antoni Kozieł – Oddział Przedszkolny Wierzchowisko, op. Bożena Grojec

Lena Grzanka – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łobzowie

Kacper Targosz – Oddział Przedszkolny Wierzchowisko, op. Małgorzata Dela

Kategoria: Szkoła Podstawowa klasa I-III

1 miejsce:

Ewa Stasiurka – kl. II – Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, op. Jadwiga Wolańska

Adrianna Lesiewicz – kl. III – Szkoła Podstawowa w Chełmie, op. Aneta Lesiewicz

2 miejsce:

Tymon Ruszkowski – kl. I – Szkoła Podstawowa nr 2 2 Wolbromiu, op. Maria Szczygieł

Maciej Tasior – kl. II – Szkoła Podstawowa Wierzchowisko, op. Renata Chmielarz

3 miejsce:

Joanna Cupał – kl. I – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Porębie Dzierżnej, op. Małgorzata Kućmierz

Amelia Grabowska – kl. I – Szkoła Podstawowa Gołaczewy, op. Marika Nowak

Wyróżnienia:

Dawid Żaba – Chulist – kl. I – Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, op. Maria Szczygieł

Jagoda Struzik – kl. II – Szkoła Podstawowa Wierzchowisko, op. Renata Chmielarz

Kornelia Gawinek – kl. I – Szkoła Podstawowa w Jeżówce, op. Danuta Mól

Julia Zelek – kl. III – Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, op. Jolanta Gamrot

Hubert Zelek – kl. I – Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, op. Angelika Kuzmińska

Filip Szymoniak – kl. II – Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, op. Jadwiga Wolańska

Natan Stepaniak – kl. III – Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu

Kinga Konieczna – kl. I – Szkoła Podstawowa Wierzchowisko, op. Anna Milejska

Mikołaj i Nikodem Fira – kl. III – Szkoła Podstawowa Wierzchowisko, op. Barbara Kałwa

Julia Kosik – kl. II – Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, op. Jadwiga Wolańska

Dawid Nowak – kl. I – Szkoła Podstawowa w Jeżówce, op. Danuta Mól

Zuzanna Pielka – kl. II – Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, op. Jadwiga Wolańska

Anna Mucha – kl. II – Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, op. Jolanta Gamrot

Dominik Madej – kl. III – Szkoła Podstawowa w Kąpielach Wielkich, op. Lidia Mąkol

Lena Nawrot – kl. I – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Porębie Dzierżnej, op. Małgorzata Kućmierz

Amelia Konieczna – kl. II – Szkoła Podstawowa Wierzchowisko, op. Renata Chmielarz

Natalia Kośmider – kl. III – Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, op. Magdalena Grelewicz Izabela Żurek – kl. II – Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, op. Barbara Wróbel

Anna Tracz – kl. I – Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, op. Maria Szczygieł Wiktoria Długoszewska – kl. I – Szkoła Podstawowa Wierzchowisko

Lena Bujak – kl. III – Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, op. Jolanta Gamrot Zuzanna Pawlik – kl. I – Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, op. Maria Szczygieł

Julia Rolka – kl. III – Szkoła Podstawowa Wierzchowisko, op. Barbara Kałwa

Nikola Konieczny – kl. III – Szkoła Podstawowa Wierzchowisko, op. Barbara Kałwa

Olga Kyzioł – kl. I – Szkoła Podstawowa Wierzchowisko, op. Anna Milejska

Maja Gaweł – kl. I – Szkoła Podstawowa Wierzchowisko, op. Anna Milejska

Gabriela Seweryn – kl. II – Szkoła Podstawowa Wierzchowisko, op. Renata Chmielarz

Filip Lekston – kl. III – Szkoła Podstawowa Wierzchowisko, op. Barbara Kałwa

Natalia Habryń kl. II – Szkoła Podstawowa Wierzchowisko, op. Renata Chmielarz

Agnieszka Mach – kl. II – Szkoła Podstawowa Wierzchowisko, op. Renata Chmielarz

Maja Gwóźdź – kl. III – Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, op. Magdalena Grelewicz \

Dorota Kobylarz – kl. III – Szkoła Podstawowa w Kąpielach Wielkich, op. Lidia Mąkol

Sylwia Sroga kl. III – Szkoła Podstawowa w Kąpielach Wielkich, op. Lidia Mąkol

Amelia Oleksy – kl. I – Szkoła Podstawowa Wierzchowisko, op. Anna Milejska

Szymon Rams – kl. I – Szkoła Podstawowa w Jeżówce, op. Danuta Mól

Alex Osuszek – kl. III – Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, op. Jolanta Gamrot

Natalia Karolczyk – kl. I – Szkoła Podstawowa Wierzchowisko, op. Anna Milejska

Anna Zyś – kl. II – Szkoła Podstawowa Wierzchowisko, op. Renata Chmielarz

Krzysztof Kulka – kl. II – Szkoła Podstawowa nr 1 w Wolbromiu, op. Katarzyna Mąka

Kacper Skoczeń – Szkoła Podstawowa w Jeżówce, op. Anna Barczyk

Kategoria: Szkoła Podstawowa klasa IV-VI

1 miejsce:

Alicja Mazur – kl. VI – Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, op. Anna Kaziród

2 miejsce:

Oliwia Chmura – kl. VI – Szkoła Podstawowa w Kąpielach Wielkich, op. Zdzisława Posełek

3 miejsce:

Emilia Fabian – kl. VI – Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, op. Anna Kaziród

Wyróżnienia:

Milena Konieczna – kl. V – Szkoła Podstawowa Wierzchowisko, op. Barbara Szybalska

Paweł Jaromin – kl. IV – Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, op. Anna Kaziród

Maja Dela – kl. VI – Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, op. Anna Kaziród

Magdalena Żyła – kl. VI – Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, op. Anna Kaziród

Klaudia Nowak – kl. VI – Szkoła Podstawowa w Jeżówce, op. Danuta Mól

Kajetan Gruszczak – kl. IV – Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, op. Anna Kaziród

Pola Piputa – kl. VI – Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, op. Anna Kaziród

Natalia Misiek – kl. IV – Szkoła Podstawowa w Jeżówce, op. Danuta Mól

Emilia Kyzioł – kl. V – Szkoła Podstawowa Wierzchowisko, op. Barbara Szybalska

Jakub Szczęśniak – kl. VI – Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, op. Anna Kaziród

Aleksandra Misiek – kl. V – Szkoła Podstawowa w Jeżówce, op. Danuta Mól

Kategoria: Szkoła Podstawowa klasa VII-VIII

1 miejsce:

Zuzanna Domagała – kl. VII – Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, op. Anna Kaziród

2 miejsce:

Klaudia Furman – kl. VII – Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, op. Anna Kaziród

Wyróżnienia:

Szymon Duch – kl. VIII – Szkoła Podstawowa w Jeżówce, op. Danuta Mól

Nikola Konieczna – kl. VII – Szkoła Podstawowa w Jeżówce, op. Danuta Mól

Julia Hyrciuk – kl. VII – Szkoła Podstawowa nr 2 w Wolbromiu, op. Anna Kaziród

 

Organizacja konkursu, ekspozycja szopek: Gabriela Kałwa
Jury: Gabriela Kałwa, Magdalena Świerczek-Gryboś, Marta Gaweł
Protokół, dyplomy, wręczenie nagród: Gabriela Kałwa, Mariola Mazur
Zdjęcia: Magdalena Świerczek-Gryboś

Galeria zdjęć: