Kulinaria - wspólne gotowanie z KGW, Andrzejem Adamczykiem i Piotrem Ćwikiem! - Dom Kultury w Wolbromiu

Kulinaria – wspólne gotowanie z KGW, Andrzejem Adamczykiem i Piotrem Ćwikiem!

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | piątek, 16 sierpnia 2019
Kulinaria – wspólne gotowanie z KGW, Andrzejem Adamczykiem i Piotrem Ćwikiem!

W dniu dzisiejszym tj. 19 sierpnia zrealizowane zostało pierwsze spotkanie w ramach projektu ETNO WOLBROM.

Podtrzymujemy najpiękniejsze i najsmaczniejsze tradycje naszego kraju i regionu!

Wspólne gotowanie wyśmienitych staropolskich potraw odbyło się z Kołami Gospodyń Wiejskich z Kalisia i Zarzecza z Wojewodą Małopolski, Piotrem Ćwikiem oraz z przedstawicielem Ministra Infrastruktury, Andrzeja Adamczyka.

Gdy wszystkie składniki zostały przygotowane, wokół Domu Kultury rozszedł się cudowny zapach duszonych ziemniaków. W gotowaniu brały udział co najmniej trzy pokolenia! Potem były śpiewy, śmiechy, degustacja… bardzo przyjemne popołudnie.

Panie z KGW otrzymały piękne upominki od Wojewody, Piotra Ćwika. Dziękujemy i zapraszamy częściej na wspólne podtrzymywanie polskich tradycji!