Mała Armia Janosika - koncert - Dom Kultury w Wolbromiu

Mała Armia Janosika – koncert

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | wtorek, 10 sierpnia 2021
Mała Armia Janosika – koncert

Zapraszamy na niezwykły, darmowy koncert dla dużych i małych!!! Już 22 sierpnia wystąpi przed państwem…

„Mała Armia Janosika – kapela góralska, zespół folklorystyczny czy też grupa artystyczna, zainspirowana kulturą góralską, ale jednocześnie nawiązująca do innych kultur, potrafiąca wyjść poza utarte schematy, motywująca do kreatywności w muzyce, poszerzania horyzontów i realizowania własnej pasji.

Rezerwacja miejsc nr tel. 32 644-13-41 wew. 23 lub w Domu Kultury w Wolbromiu. Wstęp tylko po okazaniu wcześniej odebranych wejściówek w kasie DK Wolbrom.