Muzyka filmowa w wykonaniu orkiestry pod batutą Wojciecha Zwierniaka - Dom Kultury w Wolbromiu

Muzyka filmowa w wykonaniu orkiestry pod batutą Wojciecha Zwierniaka

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | sobota, 17 października 2020
Muzyka filmowa w wykonaniu orkiestry pod batutą Wojciecha Zwierniaka
Zapraszamy na występ orkiestry pod batutą Wojciecha Zwierniaka, która zagra największe przeboje polskiej muzyki filmowej i rozrywkowej 🎶
Przestrzegamy obostrzeń epidemicznych i udostępniamy jedynie część miejsc w reżimie sanitarnym. Nasza sala jest dezynfekowana urządzeniami najwyższej klasy. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji miejsc 32 644 13 41, wewn. 23.
Koncert finansowany jest w ramach projektu „Niepodległa” 🇵🇱 Możecie uczestniczyć w nim bezpłatnie 🙂

NIEPODLEGŁA DLA WSZYSTKICH. Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”