Niezwykłe opowieści niezwykłego czasu. Konkurs literacki - Dom Kultury w Wolbromiu

Niezwykłe opowieści niezwykłego czasu. Konkurs literacki

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | czwartek, 23 kwietnia 2020
Niezwykłe opowieści niezwykłego czasu. Konkurs literacki

Kochani, wszyscy potrafimy sobie wyobrazić, jak w tym czasie czują się i czego doświadczają nie tylko nasi sąsiedzi i znajomi, ale wszyscy obywatele krajów dotkniętych pandemią. Wszyscy bowiem przestrzegamy wyjątkowych środków ostrożności. Tak naprawdę jednak każdy człowiek na swój sposób przeżywa obecną sytuację. Bardzo chcielibyśmy wiedzieć, jak sobie radzicie – jak spędzacie czas, co jest dla was najbardziej uciążliwe, za czym tęsknicie, co zrobicie, gdy to wszystko się skończy. Dlatego zachęcamy do udziału w konkursie Niezwykłe opowieści niezwykłego czasu – w tym konkursie wygrywają wszyscy uczestnicy 😊 Liczy się dla nas to, że podzielicie się z nami swoimi przeżyciami!

1. Organizatorem konkursu jest Dom Kultury w Wolbromiu.
  2. Konkurs dotyczy mieszkańców Miasta i Gminy Wolbrom i odbywa się w trzech kategoriach wiekowych:

Kat. 1 – 7-10

Kat. 2 – 11-17

Kat. 3 – dorośli

1. Zadaniem konkursowym jest przysłanie tekstu w formie opowiadania/pamiętnika/relacji z czasu pandemii. Prosimy Was o kreatywność: może uwzględnicie w swojej opowieści punkt widzenia waszego domowego pupila? Może opiszecie przygodę, o której marzycie, że już wkrótce będziecie mogli wziąć w niej udział? Może zechcecie napisać do kogoś list, kogoś, kogo dawno nie widzieliście? Spróbujcie nadać swojemu tekstowi oryginalną formę. Przysłać można maksymalnie trzy strony A4 (czcionka Times New Roman, rozmiar 12). Na końcu tekst należy podpisać się w dowolny sposób (imię, inicjały, imię i nazwisko lub pseudonim) – po publikacji na naszej stronie tekst zostanie w ten sposób podpisany.
  2. Teksty prosimy przysyłać na adres konkurs@dk.wolbrom.pl, w wiadomości zawierając pełne imię i nazwisko oraz kategorię wiekową. Prosimy zatytułować wiadomość „Niezwykłe opowieści niezwykłego czasu” i pamiętać również o nadaniu tytułu swojemu tekstowi! Prace przyjmujemy do 20 maja 2020.
  3. Każda przysłana praca ma dla nas znaczenie. Opublikujemy je na naszej stronie (po korekcie językowej), a także nagrodzimy każdego uczestnika. Prosimy pamiętać, że teksty nie mogą nikogo obrażać, nie mogą zawierać niecenzuralnych słów i powinny zostać dostosowane do wszystkich odbiorców, niezależnie od wieku.
  4. Administratorem danych jest Dom Kultury w Wolbromiu. Dane gromadzone są wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.