Nowy sprzęt komputerowy dla Domu Kultury! - współpraca z Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju - Dom Kultury w Wolbromiu

Nowy sprzęt komputerowy dla Domu Kultury! – współpraca z Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju

Dodał(a): Sylwia Gawron | sobota, 30 lipca 2022

Do naszego Domu Kultury właśnie trafiły nowe komputery i tablety! We współpracy z Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju braliśmy udział w projekcie Sieć na Kulturę. Poza nowym doświadczeniem, otrzymaliśmy także fantastyczny sprzęt!

Dziękujemy za możliwość wspólnego działania! A pozyskane komputerowe wyposażenie na pewno wykorzystamy do dalszych kreatywnych i rozwijających działań!