Variete niczego sobie w rytmie Walca na cześć Kobiet pt. Poeci o Kobiecie i Róży Kwiecie - Dom Kultury w Wolbromiu

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | wtorek, 10 marca 2020

8 marca na naszej scenie zaprezentowali się lokalni artyści w spektaklu, za którego scenariusz i reżyserię odpowiedzialna jest Barbara Motowidlak. Wystąpili przedstawiciele Teatru Dla Was, chóru UTW Nowe Horyzonty, Zespołu Pieśni i Tańca „Wolbromiacy”, Teatru Tańca „Actus Animi” i  Pracowni Kwadrance.

Zdjęcia, nagranie: Magdalena Świerczek-Gryboś