Zajęcia wakacyjne w Domu Kultury - Dom Kultury w Wolbromiu

Zajęcia wakacyjne w Domu Kultury

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | środa, 24 sierpnia 2022
Zajęcia wakacyjne w Domu Kultury

Wakacje niestety już za nami. I choć nowy rok szkolny to kolejne wyzwania, my jednak już myślimy o kolejnych spotkaniach. Nic dziwnego w końcu tegoroczne wakacje w mieście były (oczywiście dzięki wszystkim dzieciom, które nas odwiedziły) – wyjątkowe. Oprócz wszystkich ciekawych propozycji było wiele wspólnej zabawy, a nawet wycieczka do Krakowa. Było kino, basen, zajęcia muzyczne, ceramika, zajęcia plastyczne, zabawy na świeżym powietrzu, szukaliśmy skarbów, była bajkowa kawiarenka, zajęcia kulinarne, tańce wygibańce, zajęcia szachowe, a także mogliście zobaczyć DK od kuchni. Sierpniowe „Lato poza domem” cieszyło się dużą popularnością. Każde dziecko otrzymało dyplom ze zdjęciem wszystkich uczestników z podpisami. A na sam koniec zorganizowaliśmy dla Was bal!
Dziękujemy że byliście z nami!