Kabaret Hrabi – Cyrkuśniki 16.10.2016 - Dom Kultury w Wolbromiu

Kabaret Hrabi – Cyrkuśniki 16.10.2016

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | niedziela, 16 października 2016
Kabaret Hrabi – Cyrkuśniki 16.10.2016

Oj działo się, działo wczorajszego popołudnia (16.10.2016) w Domu Kultury w Wolbromiu. A to wszystko za sprawą ponad dwuipółgodzinnego występu Kabaretu Hrabi czyli Joanny Kołaczkowskiej, Dariusza Kamysy, Tomasza Majera oraz Łukasza Pietscha w rolach głównych.  Ich urok wypełnił całą salę widowiskową zwolennikami dobrego humoru, a sam premierowy program „CYRKUŚNIKI” był niczym prawdziwa innowacyjna terapia wstrząsowa śmiechem. Pełen nieplanowanych zwrotów akcji, improwizacji i zaskakujących wydarzeń, czasem nawet dla samych artystów. Nie bez przypadku otrzymali zasłużone owacje na stojąco, a ich występ można polecić każdemu kto pragnie chwili wytchnienia od codzienności.  „Cyrkuśniki – Aktorzy na usługach publiczności. Wszystko dla niej. Hrabi do usług.”

Zapraszamy do galerii zdjęć…