Kabaret Moralnego Niepokoju podbija serca wolbromskiej publiczności!!! - Dom Kultury w Wolbromiu

Kabaret Moralnego Niepokoju podbija serca wolbromskiej publiczności!!!

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | poniedziałek, 24 kwietnia 2017
Kabaret Moralnego Niepokoju podbija serca wolbromskiej publiczności!!!

W dniu wczorajszym (23.04.2017) na naszej scenie po raz kolejny gościliśmy legendarny Kabaret Moralnego Niepokoju, który już od wielu lat utrzymuje się na kabaretowym topie! Każdy widz z pewnością mógł przekonać się w czym tkwi urok i fenomen tej niezwykłej grupy: w humorze najwyższych lotów, pełnym gier słownych, a także niezwykle zgranej ekipie- Robertowi Górskiemu, Mikołajowi Cieślakowi, Przemysławowi Borkowskiemu oraz Rafałowi Zbieciowi, którzy jak nikt inny potrafią nawiązać kontakt z publicznością. Tym razem stałemu składowi towarzyszyła, debiutująca u ich boku urocza Monika Mariotti. Nasi widzowie zaśmiewali się do łez ze skeczów z nowego programu „Maj zaczyna się we wtorek” oraz w ramach bisów, dobrze znanych skeczów, takich jak między innymi „Biuro matrymonialne”. Odrobina polityki, małżeńskich potyczek… Czyli wszystko co każdy fan sztuki kabaretowej lubi najbardziej, a wszystko to okraszone znakomitą piosenką satyryczną, z której kabaret jest znany. Znakomici satyrycy szturmem zdobyli serca naszej publiczności, która nie szczędziła im gorących braw!! To był naprawdę niezapomniany występ!!! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć !