Koncert Filharmonii Dowcipu - Dom Kultury w Wolbromiu

Koncert Filharmonii Dowcipu

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | niedziela, 19 listopada 2017
Koncert Filharmonii Dowcipu

Tak ważny dzień, jak rocznica Odzyskania Niepodległości musiał być obchodzony z należytym szacunkiem, zwłaszcza w Domu Kultury. W sobotni wieczór bowiem odbyło się niepowtarzalne, pełne emocji, ale też wzruszeń widowisko – koncert niezastąpionej ,,Filharmonii Dowcipu”. ❤

Występ obfitował w żarty sytuacyjne, perfekcyjnie skrojony program muzyczny, znakomite aranżacje oraz w pełni profesjonalne wykonanie. Nie można też zapomnieć o oprawie wizualnej, która odegrała niebywale ważną rolę. Głównie zjawiskowe skrzypaczki zrobiły duże wrażenie, nie tylko na męskiej części publiczności. 🙂 Choć panie wystąpiły w dość kusych i prowokacyjnych kreacjach, nie było w tym za grosz wulgarności.
Elegancją i klasą zachwycały również kostiumy sopranistki, Anity Rywalskiej – Sosnowskiej. Nie mniej stylowo prezentowali się panowie w swoich frakach.

Podczas widowiska zaprezentowane zostały aranżacje największych przebojów od klasyki po utwory pop.  Sporo emocji dostarczyła aranżacja muzyki filmowej z produkcji ,,Ostatni Mohikanin”. Ponandto, każdy z muzyków orkiestrowych miał okazję zaprezentować się w popisach solowych, często dość zaskakujących. Niemniejsze wrażenie robiła sopranistka śpiewająca wspaniałe utwory… stojąc na fortepianie !

O ostateczny efekt fenomenalnego koncertu zadbała ekipa techniczna, czuwająca nad nagłośnieniem i oświetleniem tego, co w danym momencie było istotne.

MISTRZOSTWO w każdym calu! Dziękujemy za niezapomniane chwile ❤

 

Galeria zdjęć:

Zobacz także

Maryla Rodowicz

Maryla Rodowicz

3 grudnia 2022

Zobacz więcej
Kabaret Ani Mru-Mru

Kabaret Ani Mru-Mru

2 grudnia 2022

Zobacz więcej
„O MAŁO CO…”

„O MAŁO CO…”

21 listopada 2022

Zobacz więcej
11 Listopada

11 Listopada

11 listopada 2022

Zobacz więcej
IX Małopolski Przegląd Kapel Weselnych

IX Małopolski Przegląd Kapel Weselnych

6 listopada 2022

Zobacz więcej