Legenda polskiej muzyki wystąpiła w Domu Kultury w Wolbromiu!!! - Dom Kultury w Wolbromiu

Legenda polskiej muzyki wystąpiła w Domu Kultury w Wolbromiu!!!

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | niedziela, 5 marca 2017
Legenda polskiej muzyki wystąpiła w Domu Kultury w Wolbromiu!!!

W dniu dzisiejszym na naszej scenie wystąpiła prawdziwa legenda polskiej muzyki oraz artysta, którego z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać- Zbigniew Wodecki. W występie towarzyszył mu zespół. Wykonali oni największe przeboje artysty oraz kilka utworów muzyki klasycznej. Widzowie mogli wysłuchać piosenek takich jak między innymi „Lubię wracać tam gdzie byłem”, „Zacznij od Bacha” czy „Pszczółka Maja”. Każdy kolejny utwór z repertuaru piosenkarza budził prawdziwy entuzjazm zgromadzonej publiczności i nagradzany był gromkimi brawami. Artysta niejednokrotnie cofał się do lat młodości, by wyjaśnić zebranej publiczności, w jaki sposób osiągnął sławę i uznanie. Opowiadając anegdoty związane z karierą zawodową, artysta wyjaśnił, jak powstały największe przeboje. Zbigniew Wodecki dał także pokaz swojej wirtuozerii grając na skrzypcach oraz trąbce. Na uwagę zasłużył także bardzo dobry kontakt gwiazdy wieczoru z publicznością. Zachęcał on widownię do wspólnego śpiewania, dialogu, a jego humorystyczne anegdoty oraz żarty niejednokrotnie rozbawiały do łez słuchaczy. Podczas koncertu Zbigniew Wodecki zaserwował publiczności pokaz talentu, humoru i niesamowitej energii. Koncert z pewnością przypadł naszej publiczności go gustu, a uczestnicy koncertu zgotowali im prawdziwą owację na stojąco.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć !