Maraton uśmiechu z Kabaretem Neo-nówka !!! - Dom Kultury w Wolbromiu

Maraton uśmiechu z Kabaretem Neo-nówka !!!

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | czwartek, 18 maja 2017
Maraton uśmiechu z Kabaretem Neo-nówka !!!

Dzisiejszego wieczoru (18.05.2017r.) w DK Wolbrom dwukrotnie ( o godz. 17:30 i 20:30) wystartował prawdziwy maraton uśmiechu !!! A wszystko to za sprawą  uwielbianego przez naszą publiczność wrocławskiego Kabaretu Neo-nówka, który po raz kolejny gościł na naszej scenie. Program obfitował w żarty sytuacyjne, liczne odniesienia do obecnej sytuacji politycznej i społecznej, a także pojawiły się odniesienia do naszego lokalnego środowiska.

Przezabawne trio w składzie: Roman Żurek, Michał Gawliński, Radosław Bielecki zaprezentowało swój najnowszy program pt. „Kazik sam w domu”. Tym razem mistrzowie ciętej riposty przenieśli widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych i jak sam tytuł wskazuje, Neo-Nówka wzięła pod lupę świat mężczyzn. Była to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiedzieliśmy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: „Każdy jest Kazikiem swego losu”.

Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. Nie zabrakło także piosenek, będących stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Występ wrocławskiej grupy kabaretowej był jak zwykle zaskakujący, a atmosfera w wypełnionej po brzegi sali widowiskowej naprawdę gorąca ! Neo-nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów, a nasi widzowie nie przestawali się śmiać !!! I o to właśnie chodziło – mistrzostwo w każdym calu !!!

Galeria zdjęć:

Zobacz także

Maryla Rodowicz

Maryla Rodowicz

3 grudnia 2022

Zobacz więcej
Kabaret Ani Mru-Mru

Kabaret Ani Mru-Mru

2 grudnia 2022

Zobacz więcej
„O MAŁO CO…”

„O MAŁO CO…”

21 listopada 2022

Zobacz więcej
11 Listopada

11 Listopada

11 listopada 2022

Zobacz więcej
IX Małopolski Przegląd Kapel Weselnych

IX Małopolski Przegląd Kapel Weselnych

6 listopada 2022

Zobacz więcej