Podsumowanie projektu "Etno Wolbrom-nasze dziedzictwo" - Dom Kultury w Wolbromiu

Podsumowanie projektu „Etno Wolbrom-nasze dziedzictwo”

Dodał(a): | poniedziałek, 17 października 2022
Podsumowanie projektu „Etno Wolbrom-nasze dziedzictwo”
Dzisiaj na zaproszenie Pana Dyrektora Piotra Gamrota, przy ogromnym wsparciu Pana Ministra Andrzeja Adamczyka w DK Wolbrom swoją obecnością zaszczycili nas goście: Pani Anna Gembicka – Wiceminister, Pełnomocnik Rządu do spraw lokalnych inicjatyw społecznych, Pan Łukasz Smółka, Marszałek Województwa Małopolskiego, Pan Sławomir Rosiek – Prezes Krakowskiej Hodowli i Nasiennictwa POLAN Spółka z o.o. oraz Koła Gospodyń Wiejskich: Kąpiele Wielkie, Jeżówka, Poręba Dzierżna, Kolbark, Łobzów, Kaliś, Gołaczewy, Strzegowa, Kąpiołki, Miechówka, Zarzecze, Chrząstowice, Wierzchowisko, Zadroże.
W miłej atmosferze rozmawiano o cyfryzacji, wsparciu KGW, pomocy przy realizacji projektów, aktywizacji społecznej i zawodowej mieszkańców wsi. Dzisiejsze spotkanie co prawda zakończyło projekt „Etno Wolbrom-nasze dziedzictwo” dofinansowane ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Etno Polska. Edycja 2022, ale mamy nadzieję, na dalszą współpracę z Kołami Gospodyń Wiejskich przy realizacji kolejnych projektów.