Rozdanie nagród w konkursach organizowanych przez Dom Kultury w Wolbromiu - Dom Kultury w Wolbromiu

Rozdanie nagród w konkursach organizowanych przez Dom Kultury w Wolbromiu

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | czwartek, 17 czerwca 2021
Rozdanie nagród w konkursach organizowanych przez Dom Kultury w Wolbromiu

Organizowanie konkursów plastyczne, literackie czy muzycznych to jedno z najmilszych działań jakie prowadzi Dom Kultury w Wolbromiu. W miniony wtorek 15 czerwca oraz w czwartek 16 czerwca mieliśmy przyjemność, rozdać nagrody w dwóch konkursach, które zostały przeprowadzone z okazji obchodów tegorocznego Dnia Dziecka. Pierwszym z konkursów był „Pisz i maluj fantastykę”, w którym dzieci i młodzież mogły zarówno napisać własne opowiadanie jak i stworzyć ilustracje do wymyślonej lub istniejącej już opowiadania o tematyce fantasy. Kolejny to konkurs plastyczny „W krainie bajek”, który kierowany był do przedszkolaków oraz dzieci z najmłodszych klas szkoły podstawowej. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem wszystkich prac. Laureatom oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy talentu, wyobraźni i wielkich chęci do pracy twórczej.

Dziękujemy wydawnictwu SQN za podarowanie książek.
Sponsorami nagród konkursowych są: INTERkrąż, Interkonekt, Anna Rogal Meble i dodatki, FPHT Fabian, sklep AGA Agnieszka Haberka, stacja paliw Moya. Serdecznie dziękujemy!

Organizacja: Piotr Gamrot, Gabriela Kałwa, Magdalena Świerczek-Gryboś
Plakat: Gabriela Kałwa