Spektakl "Pomoc domowa" już za nami !!! - Dom Kultury w Wolbromiu

Spektakl „Pomoc domowa” już za nami !!!

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | piątek, 10 marca 2017
Spektakl „Pomoc domowa” już za nami !!!

W dniu dzisiejszym na naszej scenie gościliśmy aktorów teatru Bagatela, którzy zaprezentowali naszej publiczności spektakl „Pomoc domowa”, będący kontynuacją sztuki „Boeing, boeing”. Poprzedzająca „Pomoc domową” sztuka kilka miesięcy temu podbiła serca naszych widzów, zatem oczekiwania wobec aktorów teatru Bagatela były bardzo wysokie i z całą pewnością, możemy stwierdzić, że nie zostały one zawiedzione. „Pomoc domowa” zdecydowanie dorównała swojej poprzedniczce, a może nawet ją przewyższyła ! Obsada aktorska: Michał Kościuk, Kamila Klimczak, Kaja Walden, Kosma Szyman oraz Anna Rokita podbiła serca zgromadzonej publiczności. Szczególną sympatię wzbudziła jak zwykle niezawodna pokojówka Nadia, która już w poprzedniej sztuce zapadła naszym widzom w pamięć. Przezabawna, pełna żartów sytuacyjnych fabuła rozśmieszała publiczność do łez. Zachwycona widownia nie szczędziła aktorom gorących braw i podziękowała im długą owacją na stojąco.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć .