Spotkanie Opłatkowe Uniwersytetu Trzeciego Wieku ! - Dom Kultury w Wolbromiu

Spotkanie Opłatkowe Uniwersytetu Trzeciego Wieku !

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | sobota, 17 grudnia 2016
Spotkanie Opłatkowe Uniwersytetu Trzeciego Wieku !

Boże Narodzenie to czas spotkań z rodziną, najbliższymi, przyjaciółmi. To chwile spędzone przy wspólnym stole, wyjątkowe są przede wszystkim te przy wigilijnym, gdzie nie może zabraknąć opłatka. Czasami są jedynym momentem, aby spotkać się wspólnie i złożyć życzenia. Podczas tegorocznego tradycyjnego Spotkania Opłatkowego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oprócz studentów i towarzyszących im osób obecni byli znakomici goście, w imieniu Pana Burmistrza UMiG Wolbrom Pani Asystent Aleksandra Ściańska – Nocoń oraz Dyrektor Domu Kultury w Wolbromiu Pan Piotr Gamrot. Ponadto całą uroczystość uświetnił występ Chóru UTW, pod kierownictwem Neonili Piekarz, działający przy DK Wolbrom, który podczas swojego występu zaprezentował najpiękniejsze polskie kolędy. Przy wigilijnym stole była okazja, by połamać się opłatkiem, złożyć świąteczne życzenia, pośpiewać kolędy… Radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera towarzyszyła nam do końca. Dziękujemy wszystkim za przybycie i życzymy Zdrowych i Wesołych Świąt!