"Wszystkie dzieci nasze są..."- festyn z okazji Dnia Dziecka - Dom Kultury w Wolbromiu

„Wszystkie dzieci nasze są…”- festyn z okazji Dnia Dziecka

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | wtorek, 6 czerwca 2017
„Wszystkie dzieci nasze są…”- festyn z okazji Dnia Dziecka

Wszystko, co dobre szybko się kończy, ale wszyscy nasi uczestnicy z festynu z okazji Dnia Dziecka, który odbył się 4 czerwca br. wyszli uśmiechnięci i zadowoleni ! Niektórzy poza uśmiechem mieli również pomalowane twarze i włosy, a każdy dzieciak otrzymał od nas jakąś nagrodę w postaci słodyczy, zabawek, gadżetów lub artykułów szkolnych !!!

Imprezę już po raz kolejny poprowadził niezastąpiony animator, Pan Przemysław Szarek, który bawił dzieci młodzież różnego rodzaju wyzwaniami konkursowymi. Centrum Językowe LANGO Pani Agnieszki Kopeć także przyczyniło się do animacji dla dzieci, a nauczyciele j.angielskiego i matematyki przeprowadzili emocjonujące gry i zabawy językowe i matematyczne, które przyciągnęły dzieci i młodzież.

Z dedykacją dla wszystkich małych i dużych dzieci kilka wesołych piosenek zaśpiewały też uczennice śpiewu Pani instruktor Marty Gaweł. Każdy chłopiec, marzy, aby w przyszłości zostać strażakiem chętnie został pasażerem Wozu Strażackiego OSP Wierzchowisko i z pomocą dzielnych Panów strażaków zapoznał się ze sprzętem gaśniczym.

Teren wokół DK wypełniły atrakcje Świata Zabaw Dziecięcych Wikolandia, tłumnie oblegane przez naszych milusińskich, czyli kule wodne, dmuchane zjeżdżalnie i kuleczkowo. Nie mogło również zabraknąć ulubionych łakoci, a więc waty cukrowej czy lodów, które oferowały stosika z małą gastronomią. A obok nich znalazły się także kramy z zabawkami.

Nawet pogoda przez długi czas sprzyjała naszej letniej zabawie przy muzyce, a sygnałem, że czas już niestety kończyć był nieuchronny deszcz. Jednak wszelkie nasze wysiłki, jako organizatorów poszłyby na marne gdyby nie wsparcie ze strony naszych hojnych sponsorów.

To dzięki ich życzliwości ten dzień dla Państwa dzieci należał do wyjątkowych i niezapomnianych.

Z tego powodu bardzo serdecznie dziękujemy:

1. Salonowi Fryzjerskiemu Pani Doroty Mentel,
  2. Interkonekt – lokalnemu operatorowi sieci światłowodowej Fiber,
  3. FHU Pani Danuty Będkowskiej,
  4. FK”Kabalak” Pani Celiny Kabalak,
  5. Salonowi meblowemu „Meble Rogal”,
  6. FHU „AGA: Państwa Agnieszki i Jerzego Haberka,
  7. STL Skoczeń Transport Logistik Pana Karola Skoczeń,
  8. Mini marketowi „U Maćka” Pana Macieja Skalskiego,
  9. Fabryce Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych „Fagumit” Sp. z o o.
  10. Supermarketowi „Lewiatan” w Wolbromiu
  11. Panu Prezesowi Pawłowi Papajowi za udostępnienie zwiedzania Wozu Strażackiego OSP Wierzchowisko

Największą satysfakcją dla Państwa za Wasz wkład w organizację dzisiejszego święta niech będą promienne uśmiechy na twarzach wszystkich tych dzieci, które dzięki Państwu mogliśmy obdarować !