Kabaret Smile

Dodał(a): Gabriela Kałwa

Zapraszamy na występ kabaretu Smile z nowym programem 16 kwietnia 2021r. godz. 20:00 do Domu Kultury w Wolbromiu. Program „Tu i Teraz” to wynik wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile. Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet.
Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek.
#obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się „tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą!
Sprawdź sam jak działa na Ciebie Kabaret Smile – bądź „Tu i teraz”!

Dane wydarzenia:
Data:16.04.2021