Koncert MALEŃCZUK + rhythm section

Dodał(a): Gabriela Kałwa

Zapraszamy na koncert MALEŃCZUK + rhythm section. To recital, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań Artysty uzupełniony sekcją rytmiczną. Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych dokonań Maćka, które zyskały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności. Bliski bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu, no po prostu Maleńczuk w czystej postaci. TEN, o którym się mówi nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny – bo takie jest życie! Nie zabraknie więc pieśni: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno. Słynny już MALEŃCZUK „KONCERT SOLO” z kolegami z sekcji rytmicznej to najnowsza wersja Show, aby urozmaicić i podzielić się przestrzenią na scenie. Do tego oryginalny styl gry na gitarze i nieskażona niczym Wolność Słowa.

WSTĘP WOLNY. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc! Wejście na salę tyko po okazaniu wejściówki wydawanej przez Dom Kultury w Wolbromiu!

Dane wydarzenia:
Data:26.06.2021