Rock Wolności KONCERT Róże Europy, Sztywny Pal Azji - Dom Kultury w Wolbromiu

Rock Wolności KONCERT Róże Europy, Sztywny Pal Azji

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat

Koncert w ramach Projektu „Wolbrom dla Niepodległej – Wolności Smak”.

Zapraszamy na koncert Zespołów Róże Europy oraz Sztywny Pal Azji! WSTĘP WOLNY. Rezerwacja miejsc – 32 644 13 41 wewn. 23.

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.

„Róże Europy” – muzyka pełna autentyczności i uniwersalnego wielopokoleniowego przesłania.
Lokomotywa szalonej muzyki z rockową energią. Tak jest wszędzie gdzie gramy. Lubimy
grać, a publiczność lubi bawić się z nami. Chcecie w oryginale usłyszeć Jedwab,
Rock’n’rollowców, Kontestatorów, Zwierciadełko, Wesołych Świąt i inne? Jesteśmy już
spakowani. Urodzeni podróżnicy. Nie marudzimy. Gramy ponieważ, to nasza pasja i hobby.

Sztywny Pal Azji – początki działalności zespołu sięgają końca 1985 roku, kiedy to grupa przyjaciół postanowiła wspólnie spędzić wakacje, grając własne piosenki na deptakach Trójmiasta. Wtedy to powstały pierwsze utwory zespołu, m.in. „Rock’and’rollowy robak”, „Europa i Azja”, czy „Wieża radości, wieża samotności”.

• Dane wydarzenia:
  • Data:04.10.2019
  • Godzina:18:30
  • Typ wydarzenia: Koncert
  • Adres:
  • Dom Kultury w Wolbromiu
    Ul. Leśna 2,
    32-340 Wolbrom

Zobacz inne wydarzenia:

RAZ DWA TRZY – koncert „Ważne piosenki”

Koncert Jubileuszowy 10 – lecia istnienia Chóru Nowe Horyzonty

Kabaret Skeczów Męczących – Jeszcze nigdy nie było tak dobrze !

Wiesz, że wiem