Spektakl "O mało co..." - Dom Kultury w Wolbromiu

Spektakl „O mało co…”

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat

„O mało co…” Dereka Benfielda to gwiazdorska komedia teatralna, w której sport, jedzenie i ubrania często zmieniają swoje przeznaczenie!

Kiedy Brian zaczyna uprawić jogging, jego żona Hilary jest bardziej niż szczęśliwa. Nie wie tylko, że sport jest jedynie przykrywką dla schadzek jej męża z młodą kochanką o imieniu Wendy, do których dochodzi w mieszkaniu George’a – najlepszego przyjaciela Briana.

Gdy mąż Hilary udaje się na tzw. bieganie, jego żona ma szansę przyjmować własnego kochanka – George’a. Z pozoru idealna układanka zaczyna się rozsypywać, gdy Jessica, żona George’a, przedwcześnie wraca z podróży, zastając w domu kogoś zupełnie obcego!

Czy sport to na pewno zawsze zdrowie? Czy pielęgniarki Czerwonego Krzyża są aż tak uczynne?
Ile kurczaka w winie można zjeść w jeden wieczór? Na te wszystkie pytania znajdą Państwo odpowiedź w przewrotnej komedii „O mało co…”!

Przełożyła: Elżbieta Woźniak
Licencja: Agencja Dramatu i Teatru ADiT
Reżyseria: Jakub Wons
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Kostiumy: Jola Czaja

Obsada:

Anna Mucha

Barbara Kurdej-Szatan / Joanna Kuberska

Natalia Iwańśka

Filip Bobek

Michał Sitarski

Premiera: jesień 2022

Bilety w cenie: 110 zł i 130 zł.

• Dane wydarzenia:
  • Data:20.11.2022
  • Godzina:16:00
  • Typ wydarzenia: Spektakl
  • Adres:
  • Dom Kultury w Wolbromiu
    Ul. Leśna 2,
    32-340 Wolbrom

Zobacz inne wydarzenia:

RAZ DWA TRZY – koncert „Ważne piosenki”

Koncert Jubileuszowy 10 – lecia istnienia Chóru Nowe Horyzonty

Kabaret Skeczów Męczących – Jeszcze nigdy nie było tak dobrze !

Wiesz, że wiem