Teresa Werner

Dodał(a): Gabriela Kałwa

Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną. W 1991 roku Teresa Werner reprezentowała zespół „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w RPA, gdzie zajęła pierwsze miejsce. Jej kariera solowa przyspieszyła po nagraniu takich hitów jak „Miłość jest piękna”, „Dałabym Ci dała” czy „Kocham swoje morze”. Jej kompozycje oraz teledyski są emitowane na antenach stacji radiowych i telewizyjnych. Dotychczas w dorobku artystki ukazało się kilka płyt CD oraz DVD. Pierwszy album „Spełnić Marzenia” uzyskał status Platynowej Płyty. Teresa obecnie promuje swój najnowszy album CD „Sekret Miłości”. Serdecznie zapraszamy do Domu Kultury w Wolbromiu! Rezerwacja biletów: tel.  32 644 13 41 wew. 23, cena biletu 75 zł.

Dane wydarzenia:
Data:19.02.2022