Wirtualny film - akcja wspierająca Dom Kultury w Wolbromiu - Dom Kultury w Wolbromiu

Wirtualny film – akcja wspierająca Dom Kultury w Wolbromiu

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat

Kochani, nasze drzwi zawsze były i będą dla Was otwarte, ale teraz, gdy musiały zostać zamknięte, potrzebujemy Waszego wsparcia. Działalność naszej placówki jest mocno ograniczona. Dlatego nagraliśmy dla Was filmy, który możecie obejrzeć poniżej. Pierwszy to film obyczajowo-romantyczny „Brakuje nam Was”, drugi kryminalny „Zagadka kryminalna”!

Prosimy w miarę możliwości i chęci o zakup biletu na nasze filmy, tą samą drogą, którą kupujecie bilety do kina: poprzez ekobilet. Macie do wyboru kilka rodzajów biletów, dzięki którym wesprzecie naszą placówkę. Serdecznie dziękujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w akcji.

Bilet możecie kupić w dowolnym momencie, podobnie jak obejrzeć nasze filmy. Prosimy nie sugerować się datą wydarzenia :)

• Dane wydarzenia:
  • Data:18.05.2020
  • Godzina:17:00
  • Typ wydarzenia: Inne
  • Adres:
  • Dom Kultury w Wolbromiu
    Ul. Leśna 2,
    32-340 Wolbrom

Zobacz inne wydarzenia:

RAZ DWA TRZY – koncert „Ważne piosenki”

Koncert Jubileuszowy 10 – lecia istnienia Chóru Nowe Horyzonty

Kabaret Skeczów Męczących – Jeszcze nigdy nie było tak dobrze !

Wiesz, że wiem